Є підозра, що зниклого журналіста Олега Батуріна перевезли до Криму - сестра

Є підозра, що зниклого журналіста Олега Батуріна перевезли до Криму - сестра

Є підозра, що зниклого журналіста Олега Батуріна перевезли до Криму - сестра
. Олег Батурін. Фото: Facebook

Зв'язку зі зниклим журналістом з Каховки на Херсонщині Олегом Батуріним немає. Є підозра, що його перевезли у Крим.

Про це Суспільному сказала його сестра Ольга.

"Мої батьки почали шукати Олега з неділі. Зв'язувались з мером Каховки, мером Таврійська, Нової Каховки. Мер Нової Каховки сказав, що з ним все гаразд, не хвилюйтесь.Через своїх знайомих зв'язались з впливовою людиною у Новій Каховці. Прізвище називати не буду, він сказав, що Олег в Херсоні разом з Сергієм Цигіпою. Про це дізнались в понеділок", - каже сестра.

За її словами у неділю у них була інформація, що Олег Батурін в Новій Каховці, коли батьки приїхали туди в понеділок зранку, їм сказали, що такого не було.Таких як він відправляють в Херсон. Також сказали, що можна передати передачу, а телефонні дзвінки заборонені.

"На питання, коли його відпустять, сказали відпустять, коли буде час, коли буде треба. Ми передали передачу в понеділок, у вівторок ми мали зв'язатися з цією людиною, але вона вже нам сказала, що вона зайнята, передачу передали, пізніше поговоримо. Ми зв'язок з цією людиною втратили, два дні немає зв'язку. Вчора надвечір, не знаю вірити чи ні, кажуть, є підозра, що його перевезли у Крим", - каже Ольга.

Що відомо

  • 12 березня у Каховці Херсонської області зник журналіст газети "Новий день" Олег Батурін. Йому зателефонував знайомий і запропонував зустрітися біля автостанції. Десь о 16:30 Олег пішов на зустріч, залишивши вдома телефон та документи. Обіцяв повернутися через 20 хвилин. Але не повернувся.
  • Дружина зниклого журналіста Олега Батуріна Наталія повідомила Національній спілці журналістів, що родина 4 дні як немає від нього жодних відомостей і хвилюється про стан його здоров'я. Її чоловік потребує невідкладної медичної допомоги - лікування очей.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок