Окупанти погрожують жителям трьох міст на Херсонщині

Окупанти погрожують жителям трьох міст на Херсонщині

Окупанти погрожують жителям трьох міст на Херсонщині
. Фото: Суспільне Херсон

На тимчасово окупованих територіях Херсонської області окупанти тероризують місцеве населення. Про це на сторінці у Facebook написала Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

Йдеться про жителів міст Нова Каховка, Таврійськ та Каховка.

"Сьогодні так званий "військовий комендант" підписав звернення до мешканців міст Нова Каховка, Таврійськ та Каховка, в якому оголосив комендантську годину, заборону на носіння зброї та на проведення зібрань, мітингів або пікетів", - написала Денісова

За її словами, за будь-яке порушення цих "вимог" окупант погрожує "притягненням до суворої відповідальності та передачею до органів військового правопорядку".

Міські голови Каховки та Таврійська підтвердили Суспільному, що такий документ існує.

"Це вимоги, щоб дотримувались комендантської години, не провокували. Їжу та майно поки не відбирають. Поки не грабують", - каже міський голова Таврійська Микола Різак.

Його колега з Нової Каховки, говорить, що навіть, якщо такий документ існує документом час комендантської годин залишається незмінним.

"Комендантська година з 18.00, як була, так і є. В нас діє наша комендантська година з 18.00 до 7.00 вже два тижні. Казали, що є у фейсбуці якась інформація, що попереджають, але точно не знаю. Я зараз не на місці, намагаємося доставити інсулін з Апостолове. Приїдемо, розберемося, але комендантська година не змінювалася", - каже Новокаховський міський голова Володимир Коваленко.

Що відомо:

  • 24 лютого війська РФ перетнули кордон України і розпочали масштабне вторгнення. На Херсонщині кілька днів йшли бої. 1 березня війська окупантів зайшли в Херсон.
  • 24 лютого головну споруду Північно-Кримського каналу та Каховську ГЕС на території Херсонської області захопили окупанти.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок