У Херсоні відбулось підготовче судове засідання у справі колишнього міського голови

У Херсоні відбулось підготовче судове засідання у справі колишнього міського голови

У Херсоні відбулось підготовче судове засідання у справі колишнього міського голови
. Суспільне Херсон

10 грудня відбулось підготовче засідання у справі колишнього міського голови Херсона Володимира Миколаєнка. Суд прийняв рішення розглянути справу по суті 20 грудня.

За словами сторони обвинувачення, пів року не могли провести підготовче засідання у справі ексмера Херсона. До міського суду сьогодні прийшли представники захисту і сам обвинувачений та прокурор, тому підготовче засідання відбулося. Захисники колишнього міського голови Херсона клопотали про повернення обвинувального акту до прокуратури.

"На нашу думку, обвинувальний акт не містить даних обставин і не відображає, які саме обов’язки та в якому саме обсязі за порядком обвинувачений повинен був виконати в обставинах, що склалися. Прошу суд повернути прокурору обвинувальний акт у кримінальному провадженні, скільки він не відповідає вимогам Кримінально-процесуального кодексу України", - розповів захисник обвинуваченого Юрій Жук.

Прокурор Олексій Кудь говорить, ці закиди безпідставні.

"Жодних аргументованих посилань на норми права, якими шановні захисники обґрунтовують свою правову позицію, тут не надано. В обвинувальному акті чітко зазначено, сформульовано, в чому саме обвинувачують Миколаєнка, детально розписано роль із занесенням часу, місця, способу та інших елементів об’єктивної сторони вчинення кримінального правопорушення", - каже прокурор.

Вислухавши обидві сторони, суддя виніс рішення: захисникам у клопотанні відмовити, підготовчі дії визнати завершеними, на 20 грудня призначити розгляд справи Миколаєнка по суті.

Що відомо

  • Володимира Миколаєнка обвинувачують у службовій недбалості через те, що він затвердив акт виконання робіт по впорядкуванню ліцензійної програми для центру адмінпослуг, яка не працює досі. Згідно з матеріалами справи, колишній голова завдав міському бюджету збитків на суму у 250 тисяч гривень.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок