У Херсоні кримчани зустрічались із віцепрем'єркою: що вирішили

У Херсоні кримчани зустрічались із віцепрем'єркою: що вирішили

У Херсоні кримчани зустрічались із віцепрем'єркою: що вирішили
. Суспільне Херсон

22 листопада у херсонській облдержадміністрації відбулась зустріч віце-прем’єр-міністерки, міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук з представниками меджлісу кримськотатарського народу та внутрішньо переміщеними особами.

Михайло Батрак переїхав з Криму до Херсона 2018 року. Говорить – окупаційна влада почала його переслідувати за журналістську діяльність.

"Я, наприклад, маю можливість винаймати житло. Але є люди, які не мають такої можливості і вони вимушені жити в гуртожитках. А там умови не надто сприятливі для інтеграції внутрішньо переміщених осіб в місцеві громади", - розповів Михайло.

Присутні на зустрічі представники Херсонського обласного меджлісу кримськотатарського народу розповіли віце-прем`єр-міністерці про те, з якими проблемами найчастіше стикаються кримчани.

"Це стосується паспорта. Якщо людина протягом місяця не вклеїла фотографію, вона втрачає паспорт. Це дуже погано для людей з тимчасово окупованої території. Ви можете внести зміни до постанови Кабміну, що це не стосується жителів Криму. Сьогодні понад 10 тисяч кримчан, які не мають російського паспорта і їх коли лишають цієї книжечки, вони стають бомжами", - каже керівник представництва Меджлісу кримськотатарського народу в Херсонській області Абмеджит Сулейманов.

У Херсоні кримчани зустрічались із віцепрем'єркою: що вирішили
Суспільне Херсон

Проблеми, про які йшлося під час зустрічі, будуть розглянуті на спеціальній нараді, сказала Ірина Верещук. За її словами, наступного тижня буде спільна нарада з державною міграційною службою на рівні віцепрем`єра. Ірина Верещук каже, що піднімуть проблеми на той рівень, щоб розв'язувати ці питання.

23 листопада віцепрем`єр-міністерка Ірина Верещук планує відвідати КПВВ Чонгар.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок