Херсонці втретє долучились до Всеукраїнського маршу за права тварин. За підрахунками поліцейських і організаторів, цьогоріч участь в акції взяли 35 містян.
Сьогодні у тридцяти містах України люди вийшли на вулиці, щоб захистити чотирилапих, - говорить Олексій Полухін, організатор маршу в Херсоні.
" Головні наші вимоги – це закриття цирків з тваринами. До тварин ставитися, як до себе, не з жорстокістю. Найголовніше – це ухвалення усіх зоозахисних законопроєктів", - каже Олександр.

Учасники маршу збираються біля планетарію. Олексій та Яна з маленьким сином беруть участь в акції вперше. Розповідають, що дізнались про неї з соц.мережі Instagram.
" Ми хочемо виростити свою дитину в такому стилі, щоб дитина вважала тварин за членів суспільства. Контактні зоопарки, зоопарки, дельфінарії – це вже пережитки минулого. Ми хочемо, щоб їх заборонили, щоб над тваринами не знущались і вони жили повноцінним життям", - каже Олексій Мащенко.

Учасниця акції Аліна каже, що варто не бути байдужими та реагувати на випадки жорстокого поводження з тваринами.
"Коням не місце в місті. Вони страждають, коли стоять у парках цілий день і чекають, коли хтось прийде і покатається, як на атракціоні. Вони живі, вони теж мають свої права і про це треба замислюватись", - говорить Аліна Гадунець.
Учасники маршу пройшли вулицею Суворова до Херсонської міської ради.
" Люди думають, що тварини – це іграшки. Купуючи кроликів, хом’яків, собак, котів, папуг та інших, вони вважають, що це - іграшки. Вони граються декілька місяців чи рік. Потім викидають або жорстоко поводяться з ними – це велика проблема", - каже Ольга Чебукіна.
Порушень громадського порядку під час акції не було, сказав начальник поліції діалогу.
Під час проведення вказаної акції порушень публічної безпеки і порядку не було. Залучено достатня кількість особового складу поліції для того, щоб забезпечити правопорядок під час проведення заходу", - розповів Павло Кравець.
Що відомо
- Марш за права тварин відбувається в Україні четвертий рік поспіль. У 2020 році акцію не проводили через пандемію коронавірусу.
- Англія планує визнати викрадення домашніх улюбленців кримінальним правопорушенням на тлі зростання кількості таких злочинів у країні під час пандемії COVID-19.