У Херсоні запрацювала оновлена медійна студія "Об'єктив"

У Херсоні запрацювала оновлена медійна студія "Об'єктив"

У Херсоні запрацювала оновлена медійна студія "Об'єктив"
. Суспільне Херсон

Фотоапарат, монтажний комп’ютер та студійне освітлення – у Таврійському ліцеї мистецтв запрацювала оновлена медійна студія "Об’єктив”. Херсонські учні виграли її на Всеукраїнському конкурсі "Youth Media Lab 2019-2020”, який організовувало два міністерства – інформаційної політики та освіти.

Представники міністерств не тільки забезпечили апаратурою, а й навчили користуватися нею і провели дводенний навчальний тренінг з журналістики. Як розповів керівник студії "Об’єктив" Іван Омельчук, у конкурсі змагалися більше 500 шкіл. Нагороди дісталися 20-ьом шкільним студіям. Вони отримали комп’ютери, фотоапарати з об’єктивами, набори студійного світла, цифрові диктофони, штативи, студії тканинного фону та відповідні програмні забезпечення:

"Ця перемога нам наразі. Третій рік студія активно працює. За цей час ми зробили більше 50-ти роликів. З появою нового обладнання нам буде легше працювати, і у нас буде більше можливостей. У нас був один комп’ютер старий, маленька веб-камера. Сподіваємося, що наша продукція буде якіснішою не тільки творчо, а й технічно".

За умовами конкурсу учні мали відзняти і змонтувати ролик про героїв свого навчального закладу. Григорій Бережний - головний актор відео - розказує, що у півторахвилинному ролику їх творча команда показала учнів - героїв усіх спеціальностей Таврійського ліцею мистецтв. Це художники, хореографи, театрали, музиканти, які щоденно працюють над собою:

"Це було дуже важко і знімалося в один день. В цей же день дали і текст. Я його прочитав декілька разів. Радий, що мені вдалося запам’ятати основні моменти і зміг їх розказати на камеру".

Монтував відео Андрій Чудинович. Це його друга робота, яка стала призовою:

"Дуже цікавий ролик вийшов. Були показані всі відділення ліцею".

Розказує Дарина Кривошея, учениця телевізійної студії "Об’єктив" Таврійського ліцею мистецтв:

"У нас, дійсно, крута студія. Також у подарунок ми отримали тренінг, на який ми два дні ходили. Перший день – це журналістика, другий – технічні питання. Це налаштування апаратури, ознайомлення з монтажними програмами. Мені все це дуже сподобалося".

За умовами конкурсу, розказує Іван Омельчук, апаратура надається на рік. Але якщо студія буде створювати мінімум два ролики на місяць, то контракт продовжать, якщо ні –то техніку передадуть іншій студії.

Ольга Ляшенко, Владислав Купрєєв.

На початок