У Херсоні презентували книгу "Принцип втручання"

У Херсоні презентували книгу "Принцип втручання"

У Херсоні презентували книгу "Принцип втручання"
. Суспільне Херсон

У Херсоні письменниця та волонтерка Тамара Горіха Зерня презентувала свою книгу "Принцип втручання". Це друга книга і вона про сучасних людей, які опинилися в складних життєвих обставинах через війну на Сході.

"Принцип втручання" – це детектив. І одночасно це - драма і комедія, смішна до сліз і зворушлива до ненависті історія, говорить Тамара Горіха Зерня. Головна героїня - жінка з дірою у грудях. Єдиною розрадою для неї є робота. Діра – це не зʼясовані стосунки з чоловіком, який загинув на війні, з яким вона не встигла попрощатися та ще багато таємниць. Позасюжетний меседж, говорить авторка, психологічний стан і адаптація людей після війни.

У Херсоні презентували книгу "Принцип втручання"
Тамара Горіха Зерня, авторка роману "Принцип втручання". Суспільне Херсон

"Насправді, це книга про людей, для яких війна не закінчилася, і одночасно для тих людей, для яких війна ще не починалася. Ці дві групи людей живуть в одній Україні, в одному місті, в одному населеному пункті. Ця книга про те, як вони взаємодіють, що між ними трапляється. Ця книга про сучасників, які живуть зараз між нами і в цей момент. В цій книги я намагаюся осмислити, що відбувається у нас в країні", - каже авторка роману "Принцип втручання" Тамара Горіха Зерня.

У Херсоні презентували книгу "Принцип втручання"
Суспільне Херсон

На презентацію прийшла херсонка Ольга Чупікова. Розказує, що їй подобається творчість Тамари Горіха Зерня.

"Про цю книгу я багато вже чула, багато читала у ФБ. Знаю, що це - детектив. Очікую маленького свята такого. Я дуже люблю читати. Знаючи, як пише Тамара, її мову красиву, я просто відчуваю, що це буде свято", - каже Ольга.

У Херсоні презентували книгу "Принцип втручання"
Суспільне Херсон

Вдруге на зустріч з письменницею приходить Сабіна Поліщук. Розказує, що їй сподобалася перша книга, читали усією родиною. Таких же емоцій очікує і від другого роману.

"Ми з сімʼєю з книжкою "Доця" познайомилися на минулій презентації. Нам книга дуже сподобалася. Хотілося, щоб такі книжки були на полицях у кожного українця. Тамара підписала, що втручатися необхідно. Захотілося послухати, що ще письменниця скаже", - говорить Сабіна.

Роман "Принцип втручання" - друга книга Тамари Горіха Зерня. Перша - "Доця" 2019-го отримала одну з найпрестижніших премій в Україні "Книга року" ВВС. Саме тому, говорить письменниця, працювати над другим романом було складніше. Доводилося двічі по 14 днів усамітнюватися. Писалася книга рік.

"Я вірю, що допоможе багатьом читачам впорядкувати свої внутрішні страхи, переживання і надії. Зроблять їх сильнішими, ніж вони були до початку читання цієї книги. Я дуже сподіваюся, що читач вийде з книги іншим, ніж зайшов у неї. Принаймні, мета моя була така", - розказала письменниця.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

На початок