До Херсона припинили пропускати вантажівки. Про це кореспондентам Суспільного розказав заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан:
"На засіданні штабу (він був о 9:30) було ухвалено рішення, що 0 16-ій годині буде заборонено в’їзд великовагового транспорту в місто Херсон. Організовано місця для відстою. Патрульні отримали свої завдання. Зроблено це для того, щоб не руйнувались дороги".
До 16-ї години був закритий аеропорт "Херсон". Про це розказав його керівник Віталій Кучерук:
"Аеропорт буде закритий до шістнадцятої години. Ми зараз вивели всю техніку. Техніка вся працює. Використовуємо реагенти, які допомагають розтопити лід. Ви ж пам’ятаєте, що вчора ввечері була плюсова температура і йшов дощ, причому сильний дощ йшов учора. І за ніч оцією кіркою покрився і перон, і злітно-посадкова смуга. Покрилася моментально кіркою. А зверху ще й випав сніг. Зараз ми завершуємо чищення і прибирання льоду. Думаю, що після 16-ї уже вилетить київський рейс і ввечері прилетить інший київський рейс. Тож я думаю, до 16-ї, якщо, звичайно, циклон піде. Метеослужба говорила, що циклон буде до 14-ї години, але він раптово зупинився і ось така погода протримається до 8-ї години вечора. То мете, то вітер. Будемо сподіватися, що він все ж таки піде сьогодні".
Херсонці діляться у соцмережах інформацією про повалені дерева. Одне з дерев впало на зупинку у мікрорайоні Корабел.
До цього часу без електрики залишається більше сотні сіл, не скрізь відновлене електропостачання у Херсоні. Про це продовжують писати люди на сторінці Суспільного у Facebook.
6-го лютого в Херсоні відкрили два пункти обігріву – на вулиці Вишневій, 12, і на вулиці Святих Кирила і Мефодія. Останній розташований біля церкви Христа Спасителя. Її представники і опікуються цим наметом, розказує представник церкви Христа Спасителя Володимир Яготин:
"Зараз ми поставили пункт обігріву для безхатьків, для людей, які потребують допомоги. Одночасно у цьому наметі може перебувати до п'ятидесяти людей".
Інший представник церкви Христа Спасителя Андрій Дончук 2013-го року сам у цьому наметі рятувався від холоду. Після реабілітації служить у церкві:
"Ось це наша пічка, вона по старому називається буржуйка. Зроблена з газового балона. Дрова волонтери привозять, брикети… Це труба… На даний момент ця пічка – рятівний інструмент для того, щоб підтримувати тут температуру, достатню для того, щоб люди не замерзли. Звичайно, міська рада, санстанція з нами працюють разом – привозять їжу, привозять чай. Тут в нас є чайник".
Близько опівдня у наметі було троє людей. Представники "Червоного Хреста" привезли допомогу.
"Привезли сьогодні теплий одяг, тепле взуття, привезли харчі, одноразовий посуд, рукавички привезли, маски, бинти, аптечку зібрали привезли. Кому треба поміряти тиск, будь ласка, кому температуру", - говорить керівниця Корабельної районної організації Товариства Червоного Хреста Ірина Андрєєва.