"Сильні духом": у Херсоні проведуть благодійний пробіг на підтримку дітей з інвалідністю

"Сильні духом": у Херсоні проведуть благодійний пробіг на підтримку дітей з інвалідністю

"Сильні духом": у Херсоні проведуть благодійний пробіг на підтримку дітей з інвалідністю
. Херсонська ОДА

24 квітня у Херсоні відбудеться благодійний пробіг "Сильні духом". Мета благодійного пробігу - збір коштів на підтримку дітей з інвалідністю. Про це у програмі "Тема дня" на Українському радіо.Херсон розповіли виконавча директорка ГО "НОК України" Луіза Кірсанова та керівниця колективу "Янголи добра" Марина Колокот.

" Це вперше у Херсоні ми хочемо провести такий благодійний пробіг для тих дітей, які дуже потребують нашої підтримки. Доєднатися до нашої акції може кожний, не залежно від віку.Ми хочемо показати, що ми всі разом, ми всі однакові.", - каже Луіза Кірсанова.

Марина Колокот працює з дітьми з інвалідністю. Жінка говорить, що для них кожна маленька перемога - це величезний труд.

"Ти бачиш і розумієш, що та дитинка, вона ніколи не досягне таких вершин як Ігор, Луіза, але вона також хоче, може і має на це право. І разом виникла така ідея, бо є дітки, які в силу своїх вад ні коле не зможуть пробігти. Але що, вона не зможе бути учасником пробігу? Ні, зможе! А як? А людина яка хоче допомогти, вона за нього це зробить! Вона пробіжить дистанцію! Про що ми і казали – що кожен може долучитися! Навіть той, хто ніколи не бігав",- каже Марина.

За словами організаторів над проєктом працювали не довго, він досить швидко розгорівся.

" Я думаю, всім буде цікаво. А тим більше ми хочемо залучити жителів Херсона до здорового способу життя. Це теж одна із цілей проєкту. Запрошуємо всіх - приходьте, пробіжіть з нашими дітьми, пробіжіть з нами", - каже Луіза.

Всі учасники забігу отримають сертифікати він Національного олімпійського комітету України. А тих, хто переможе, відзначать медалями і подарунками.

" Щоб взяти участь у проєкту треба зареєструватися. Це можна зробити раніше через соцмережі, а можна прямо перед початком забігу на площі Свободи", - розповіла Луіза Кірсанова.

Дистанції пробігу - 400 м та 1500 м. Вибір дистанції за бажанням учасників. 

Захід проходитиме вперше за сприяння громадської організації  “Херсонське обласне відділення  ГО "Національний олімпійський  комітет України", головного управління національної поліції у Херсонської області, спільно з  громадською організацією "Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю "ВЕЛІД", творчим дитячим колективом "Янголи Добра".

На початок