В Ізюмській міськраді на Харківщині побилися депутати

В Ізюмській міськраді на Харківщині побилися депутати

В Ізюмській міськраді на Харківщині побилися депутати
. Григорій Донець-Захаржевський/Facebook

В Ізюмській міській раді побилися депутати з різних політичних сил. Конфлікт стався на черговій сесії.

Учасниками конфлікту стали депутати Денис Штейман ("Опозиційна платформи — За життя") та Анатолій Жидков ("Нові обличчя").

З перших хвилин сесії Штейман не погоджувався із міським головою Валерієм Марченком й час від часу кричав. Головуючий щоразу заспокоював депутата.

Сесія проходила на підвищених тонах протягом двох годин, допоки на третій годині депутати не зчепилися. Жидков вдарив Штеймана в обличчя, коли той підійшов до нього впритул з телефоном у руці.

Рознімати депутатів побіг сам мер та інші обранці. Втрутилася поліція.

Штейман заявив, що Жидков почав першим і двічі його вдарив. Після сутички він кричав на адресу Жидкова лайливі слова. Увесь конфлікт без купюр потрапив у пряму трансляцію.

Сесію продовжили після перерви. Штейман знову порушував тишу, сварився з депутатками, які робили йому зауваження. "Такої ради, як ця, не було в Ізюмі ніколи", — сказав міський голова.

Зв'язатися з мером Суспільному не вдалося, він не відповів на дзвінки. За інформацією речниці поліції Харківщини Оксани Калмикової, після бійки до місцевого відділку надійшло дві заяви. Правоохоронці вирішують, чи відкривати кримінальне провадження.

Що відомо

  • За результатами місцевих виборів 2020 року до Ізюмської міської ради пройшли чотири політичні партії: ОПЗЖ (13 депутатів), "Нові обличчя" (10), "Слуга народу" (8), "Блок Світличної "Разом!" (3). Міським головою переобрали Валерія Марченка, який на останніх виборах балотувався від партії "Слуги народу".
  • Наприкінці грудня сесія Ізюмської міськради побила рекорд за часом — тривала до другої ночі. Щоб ухвалити бюджет, засідали 17 годин.

На початок