Офлайн-навчання у Харкові: як жителі міста ставляться до освіти очно за нинішніх умов

Офлайн-навчання у Харкові: як жителі міста ставляться до освіти очно за нинішніх умов

Ексклюзивно

5,5 тисяч школярів зможуть охопити офлайн-навчанням у Харкові в новому навчальному році: працюватиме метрошкола, підземна школа, два протирадіаційних укриття. Для ще двох тисяч учнів будують підземні школи у трьох районах міста, ще три — планують звести для того, щоб у більшої кількості дітей була змога навчатися очно.

Як до офлайн-навчання ставляться харків'яни — матеріал Суспільне Харків.

За нинішніх умов я ставлюсь до офлайн-навчання негативно, тому що по школах можуть прилетіти російські снаряди, ракети. Метрошколу нам пропонували, але у нас дуже гарний педагог, і ми не плануємо змінювати на офлайн.
Віктор Гербінмісцевий житель

У мене онук навчається онлайн, офлайн я ще б не ризикнула, до підземної школи далеко добиратися, ніому возити. Я б підземну школу обрала із задоволенням. Раз на місяць вони у школі зустрічаються, так він сказав: "Бабусю, для мене це найбільше щастя!"
Тетяна Манойломісцева жителька

Негативно, дуже часто обстріли. — А підземна школа, метрошкола? — Ні, під землею. Вони вже звикли, їм залишився останній рік, я вважаю, вони так можуть закінчити школу. У них все для цього є — комп'ютери, інтернет.
Сергій Логвіновмісцевий житель

Тяжкий час, куди діватись. Дитина до третього класу перейшла, вчителя бачить двічі на рік і парту побачила недавно. — Де будете навчатися? — Поки у нашій школі, стоїмо у черзі до підземної. Я працівниця лікарні, тому знаю: немає місця захищеного.
Олена Шаблигінажителька Чугуєва

Негативно, тому ми переїхали до Києва, там офлайн. Дитина йшла у перший клас, тому став вибір: чи у Харкові онлайн, чи у Києві офлайн. Тому вирішили переїхати до Києва, щоб він нормально ходив до школи. Там є укриття, ходять по будь-якій тривозі.
Юлія Скринникжителька Києва

Якщо не в метро — тоді точно ні, бо це діти не будуть встигати добігти до укриття. У мене мама працює вчителькою, і вона в метрошколі працює, дітям подобається, бо діти між собою граються, це соціалізація.
Єлизавета Пшеничнамісцева жителька

Ми розглядали можливість навчання у метрошколі. Він не захотів, бо довелось б міняти класи, класного керівника. Навчатися у таких умовах, коли вимикали світло, було тяжко, це лягало на мене, тому що батько служить. Але справилися.
Катерина Дараганмісцева жителька

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube

На початок