Судитимуть харків'янина, який підтримував окупацію, писав антиукраїнські вірші та вивчав види ракет — прокуратура

Судитимуть харків'янина, який підтримував окупацію, писав антиукраїнські вірші та вивчав види ракет — прокуратура

Житель Харкова, за даними слідства, писав антиукраїнські вірші, вів конспекти про характеристики різних видів ракет та прославляв російських окупантів.

Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

"Проросійськи налаштований харків’янин активно ділився своїми поглядами в інтернеті. У забороненій в Україні соціальній мережі "Одноклассники" чоловік поширював дописи, у яких прославляв "освободителей" і схвально відгукувався про загарбницькі дії РФ на територіях Криму, Донецької та Луганської областей. В одному з репостів містилось наступне формулювання: "Пусть знают все, что русский вечен! И русский дух неистребим"Переклад: "Хай знають всі, що російський вічний! Й російський дух незнищенний", — йдеться у повідомленні.

Під час обшуку за місцем проживання харків'янина виявили техніку і пристрої з доказами "протиправної діяльності", а також збірку антиукраїнських віршів, записаних від руки, та конспекти з характеристиками різних видів ракет, зазначили у прокуратурі.

Обвинуваченого судитимуть у Жовтневому районному суді Харкова. Йому загрожує позбавлення волі до восьми років з конфіскацією майна.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube

На початок