У Харківській області створили ще 11 прийомних сімей та дев'ять дитбудинків сімейного типу

У Харківській області створили ще 11 прийомних сімей та дев'ять дитбудинків сімейного типу

Дитбудинок
Фото ілюстративне. Суспільне Кропивницький

Від початку 2024 року у Харківській області створили ще дев'ять дитячих будинків сімейного типу та 11 прийомних сімей, там виховують 55 дітей, які були позбавлені батьківського піклування.

Про це повідомила пресслужба обладміністрації з посиланням на слова заступниці начальника обласної служби у справах дітей Тетяни Пономаренко.

За її словами, протягом 2022-2023 років в області створили 40 альтернативних форм виховання, до яких влаштували 252 дитини.

"На сьогодні в Харківській області функціонує 134 дитячих будинки сімейного типу та 228 прийомних сімей", — сказала під час брифінгу Тетяна Пономаренко 5 червня. .

За даними ОВА, на Харківщині зареєстровані 4233 дитини, позбавлені батьківського піклування: 98% з них влаштовані до сімейних форм виховання.

В обладміністрації зазначили, що обласна програма передбачає виплати за створення прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу, фінансову допомогу родинам, які досягли 15-річного функціонування, та родинам, які взяли опіку над дитиною з інвалідністю.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube

На початок