У Харкові планують провести останній дзвоник в змішаному форматі

У Харкові планують провести останній дзвоник в змішаному форматі

У Харкові планують провести останній дзвоник у змішаному форматі: учні метрошколи та підземної школи святкуватимуть офлайн.

Про це в етері "Суспільне. Студія" 27 травня розповіла директорка міського департаменту освіти Ольга Деменко.

"Зараз ми не можемо не проводити це свято, ми організуємо його виключно онлайн. Але у нас є осередки, де діти навчаються офлайн: метрошкола, підземна школа. Там діти будуть останні дзвоники проводити офлайн", — розповіла Ольга Деменко.

За її словами, у Харкові у 2024 році закінчать школу майже 7 тисяч одинадцятикласників — майже 60% перебувають у Харкові.

"Вже йдуть іспити з національного мультипредметного тесту. Цього року іспит наші випускники пишуть виключно в захисних спорудах цивільного захисту. Ми залучаємо станції метрополітену, виші, в яких є захисні споруди. Думаю, як і торік, 80% випускників стане студентами харківських вишів", — говорить Деменко.

Випускні свята ми будемо проводити. Будемо вшановувати і випускників, і медалістів. Це буде в захисних спорудах. Ми запрошуємо батьків, керівництво міста. В яких умовах ми б зараз не жили, наші діти сильні і мужні.

Понад 4,5 тисячі дітей вже записалися до харківських шкіл, говорить освітянка.

"Дуже великий попит на навчання офлайн, ми працюємо над цим питанням: розширюємо метрошколу ще на дві станції, розширюємо будівництво підземних шкіл. Думаю, ми охопимо більше дітей офлайн навчанням. На жаль, усіх не охопимо, але перш за все будемо наголошувати на навчанні першачків", — говорить Ольга Деменко.

Майже 80% вчителів перебуває у Харкові, 100% керівників шкіл перебуває у Харкові. Є потреба у вчителях, але тут ми дуже ефективно відпрацьовуємо з нашими педагогічними університетами — запрошуємо до себе студентів, які навчаються у магістратурі, вони вже можуть бути вчителями. Є вакансії вчителів інформатики, англійської мови. Будемо намагатися, щоб на початку навчального року у нас не було дефіциту кадрів

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube

На початок