На Куп'янщині люди намагаються повернутися з евакуації, щоб посадити городи: коментар керівника РВА

На Куп'янщині люди намагаються повернутися з евакуації, щоб посадити городи: коментар керівника РВА

У Куп'янському районі, що перебуває під обстрілами РФ, зі 135 тисяч жителів, які жили у районі до вторгнення, лишаються 35 тисяч людей. Деякі з тих, хто виїхав у рамках обов'язкові евакуації, намагаються повернутися, щоб посадити городи.

Про це в етері "Суспільне. Студія" розказав начальник Куп'янської районної військової адміністрації Андрій Канашевич.

"Зараз люди не дуже охочі евакуюватися. За великим рахунком, ті, хто бажав виїхати, вважав це за потрібне, вони повиїжджали. Просто зараз почалася ця "городня" пора, і деякі намагаються повернутися в ті населені пункти, звідки здійснюється обов'язкова евакуація, щоб засадити город і поїхати. Отак-от раз на тиждень вони потім з'являються, щоб його обробляти. Тобто ілюзія мирного життя вона трохи є", — говорить Андрій Канашевич.

За його словами, ситуація на Куп'янщині незмінна.

"Єдино що — трішки розширилася географія штурмових дій, що їх здійснюють російські окупаційні війська. Це в напрямку населеного пункту Піщаного. А так, загалом кажучи, від Синьківки до Кислівки, від Кислівки через Табаївку до Берестового ворог постійно здійснює штурмові дії", — каже керівник РВА.

Вони мають різну інтенсивність, але можна зазначити, що протягом останнього тижня їхні дії трішки пожвавішали, і часом вони намагаються по трьох-чотирьох напрямках за добу штурмувати. Утім, натепер жодного успіху не мають. Усі наші позиції залишаються за ними, Збройні сили перебувають на місцях і дають гідну відсіч на цих напрямках.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube

На початок