Росіяни атакували Дергачі на Харківщині авіабомбами: зафіксували влучання двох КАБів, поранені діти

Росіяни атакували Дергачі на Харківщині авіабомбами: зафіксували влучання двох КАБів, поранені діти

2 травня російські війська завдали ударів з авіації по Дергачах Харківської області. Дев'ятеро людей зазнали поранень: 75-річний чоловік та восьмеро дітей від восьми до 15 років.

Про це повідомив керівник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко.

"Окупанти завдають ударів по місту! Перебувайте в укриттях", — написав Задоренко о 15:59.

Про загрозу ударів КАБами попереджав начальник Харківського гарнізону та сил оборони Харкова Сергій Мельник, а також Повітряні сили.

О 16:12 Задоренко уточнив, що росіяни вдарили двома керованими авіабомбами по місту.

Четверо дітей поранені внаслідок ударів авіабомб по Дергачах, повідомив попередні дані керівник ОВА Олег Синєгубов. За його даними, можливі повторні пуски КАБів по Харківщині.

Доповнено 16:30. У Дергачах поранений 76-річний чоловік, а також діти віком 8, 9, 14 та 16 років, повідомив попередні дані керівник місцевої МВА Задоренко. Він каже, що влучання були у цивільну інфраструктуру та приватні будинки.

Доповнено 16:40. Семеро людей у Дергачах дістали поранень внаслідок ударів КАБами, шестеро з них — діти, повідомив Синєгубов.

Усіх дітей ушпиталили: у двох — легкі поранення кінцівок, четверо зазнали поранень середньої тяжкості. За даними очільника ОВА, 75-річному чоловіку надали допомогу на місці.

Доповнено 17:09. Діти, поранені в Дергачах, в момент авіаудару перебували у спортивному клубі, повідомила пресслужба поліції Харківщини.

Доповнено 17:31. Троє поранених дітей — у стані середньої тяжкості, інші троє зазнали легких поранень, розказав Суспільне Харків керівник міської військадміністрації Вячеслав Задоренко. "Щастя, що КАБ влучив у м’яку землю, а не потрапив просто у будинок, бо наслідки були б більш катастрофічними", — зазначив Задоренко. За його словами, влучання було два: поблизу спортивного закладу, де займалися діти, та в приватну забудову.

Доповнено 17:40. Кількість поранених у Дергачах дітей збільшилася до восьми, повідомив керівник ОВА Олег Синєгубов.

"В одного з хлопчиків гостра реакція на стрес, в іншого — легкі ушкодження", — зазначив Синєгубов.

Доповнено 19:28. РФ била по Дергачах планерувальним боєприпасом УМПБ-30, повідомив попередні дані очільник Дергачівської громади Вячеслав Задоренко.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube

На початок