COVID у Харкові: Терехов і Кучер звинуватили один одного в прямому ефірі

COVID у Харкові: Терехов і Кучер звинуватили один одного в прямому ефірі

COVID у Харкові: Терехов і Кучер звинуватили один одного в прямому ефірі
.

Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер вважає, що "трагізм ситуації" з коронавірусом у Харкові полягає в тому, що міська влада тривалий час не вірила в СOVID. Перший заступник мера Харкова Ігор Терехов заявив, що до віднесення окремих міст і районів до червоної зони призвели дії керівництва ОДА.

Коментарі Кучера і Терехова прозвучали 22 жовтня в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Кучер дорікнув Терехову, що посадовець знайшов час вийти в ефір, але не знаходить часу прийти на наради до обладміністрації.

"Взагалі трагізм ситуації і містика, пропажа Геннадія Адольфовича, його відсутності, а також боротьби з коронавірусом, усі ці речі взаємозв'язані. До останнього часу, доки ми не почали бити шалені антирекорди, у нас місто Харків не вірило в існування вірусу. А не вірили чому? Тому що у нас міська влада усіляко демонструвала відсутність коронавірусу. І продовжують це робити зараз", — сказав Кучер.

COVID у Харкові: Терехов і Кучер звинуватили один одного в прямому ефірі

"У нас інспектуються зоопарки, але у нас не інспектуються лікарні. Нам потрібно час приділяти, щоб ми вирішували питання, які зараз дуже важливі. Саме в міських лікарнях", — додав він.

Кучер заявив, що найближчим часом презентує свій план, чим розсмішив Терехова. "Я думаю, що його може підхопити врешті-решт уся Україна. "План Кучера", назвемо так. "Хворіємо безпечно", — повідомив голова обладміністрації.

"Ігорю Олександровичу, бачите, йому смішно. Абсолютно все серйозно", — прокоментував реакцію першого заступника мера Кучер.

"Слухати те, що зараз сказав молодий чоловік, мало того, що прикро для усіх містян. Але я вам хочу сказати, ви згадали Геннадія Адольфовича, його зараз немає у Харкові, але він є і його команда є. А ви, хоч і є у Харкові, фізично, але вас немає", — відповів Терехов.

"І все, що ви сьогодні сказали, наговорили, і на адресу міста, і усього іншого, я вам хочу сказати: ваша неспроможність призвела сьогодні Харківську область до того, що ми опинилися у червоній зоні. І провина лежить цілком на вас як на губернаторі Харківської області", — додав він.

Кучер намагався відреагувати, цитуючиВ інтерв'ю "Радіо Свобода" у квітні 2019 року Ярославський разом з Кернесом обіцяв "розірвати COVID". бізнесмена Олександра Ярославського: "Ігорю Олександровичу, ви продовжуєте "рвати" COVID?". Ведуча Наталія Мосейчук припинила перепалку і порадила опонентам зустрітися.

Під час програми Ігор Терехов вчергове запевнив, що життю і працездатності Кернеса нічого не загрожує, і в разі обрання міським головою, у встановлений законом термін він принесе присягу.

За словами Наталії Мосейчук, у команди програми була "слабка надія" поспілкуватися з Кернесом телефоном наживо, але "лікарі не дозволили йому це зробити".

Що відомо

  • Геннадій Кернес і Олексій Кучер є кандидатами на посаду Харківського міського голови. Кернес балотується від "Блоку Кернеса — Успішний Харків". Кучер — від "Слуги народу".
  • 21 жовтня у Харківській міськраді вп'яте спростували інформацію про погіршення стану Кернеса.
На початок