Метрошколу Харкова планують розширити в новому навчальному році: ще 200 дітей виявили бажання там вчитися

Метрошколу Харкова планують розширити в новому навчальному році: ще 200 дітей виявили бажання там вчитися

Ексклюзивно
метрошкола школа в метро
Заняття у школі в підземці, Харків. Фото: Олена Клименко/Суспільне Харків

У метрополітені Харкова шукають приміщення для того, щоб розширити метрошколу. У новому навчальному році в школі у підземці бажають вчитися близько 2400 дітей.

Про це Суспільне Харків розповіла директорка міського департаменту освіти Ольга Деменко.

"Попит величезний: зараз навчається 2215 дітей. На новий рік маємо близько 2400 бажаючих — на майже 200 дітей більше, ніж навчається зараз", — зазначила Деменко.

Попит на метросадок також є, зазначила Деменко: вже відкрили набір на наступний рік. За їі словами, з трьох тисяч дітей, які перебувають у Харкові та йтимуть до першого класу, 780 навчаються в садочку в метро: "Тобто 25% з усіх "шестирічок" по суботах і неділях відвідують метросадок".

Важливіше не вміння читати й писати, цьому навчать і батьки. Діти дуже розумні: і англійську знають, і і разують, читають, пишуть. Для нас важлива соціалізація, психофізіологічна готовність до навчання в школі, важливо навчити працювати в колективі, спілкуватися.

За словами Деменко, очно і дистанційно в харківських школах навчаються 108 тисяч школярів, понад половину з них перебувають у місті, відтоку школярів із Харкова не спостерігають.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube

На початок