Перейменування Первомайського: Верховна Рада дала місту ще один шанс обрати нову назву самостійно

Перейменування Первомайського: Верховна Рада дала місту ще один шанс обрати нову назву самостійно

Первомайський
Фотозона у Первомайському на Харківщині. 24 липня 2023 року. Суспільне Харків/Юлія Токар

У Первомайському Харківської області ще раз голосуватимуть за нову назву міста.

Про це 22 березня повідомив Первомайський міський голова Микола Бакшеєв.

"Щодо нашого міста у комітету виникли заперечення стосовно назв, які перемогли в наших громадських слуханнях. Жодна з трьох назв — Добродар, Холоднояр, Хлібодар — не була підтримана з тих чи інших причин. Надійшла пропозиція взяти наступні три назви за рейтингом попереднього відбору і втретє провести голосування через населення з метою обрання однієї з трьох запропонованих назв. Серед них — Янголів, Златопіль, Звитяжин", — сказав Бакшеєв.

У Первомайському оголосили нове голосування, що триватиме до 31 березня.

"Нам надали ще один шанс самим визначитися із новою назвою міста. З цією метою вже сьогодні на платформі E-DEM та в ЦНАПі ми запускаємо голосування за обрання одного з трьох варіантів для перейменування. Дане обговорення триватиме до 31 березня включно. Після закінчення голосування, 1 квітня, зберемо топонімічну комісію для підбивання підсумків та складання протоколу з новим варіантом назви, який надалі буде переданий до Верховної Ради", — каже Бакшеєв.

Це наш останній шанс якось вплинути на перейменування та обрання нової назви. З нами чи без нас рішення все одно буде розглянуто та прийнято Верховною Радою, бо це процес невідворотний.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок