"Металіст 1925" програв "Руху": результат матчу 16 березня

Металіст 1925, Рух, футбол
"Металіст 1925" зіграв із львівським "Рухом", 16 березня 2024 року. Фото: FC Metalist 1925/Telegram

"Металіст 1925" та "Рух" зіграли матч на стадіоні "Лівий берег" на Київщині 16 березня. Харків'яни поступилися із рахунком 1:4.

Перший гол у ворота "Металіста 1925" на 17 хвилині забив Фредді Плюман. Інші голи гравці "Руху" забили у першому таймі.

Під час матчу червону картку отримав захисник "Руху" Віталій Роман, його вилучили з поля на 50-й хвилині.

Металіст 1925 та Рух
"Металіст 1925" програв у матчі з "Рухом", 16 березня 2024 року. Фото: FC Metalist 1925/Telegram

На 84 хвилині захисник "Металіста 1925" Максим Імереков забив гол у ворота "Руху".

Metalist 1925 зіграв з "Рухом"
Матч "Металіста 1925" з "Рухом", 16 березня 2024 року. Фото: FC Metalist 1925/Telegram

"Металіст 1925" посідає 14 позицію у турнірній таблиці УПЛ, команда набрала 16 балів. "Рух" — на п'ятій позиції, у футболістів 36 балів.