У Харкові народилися трійнята — вперше за три роки

У Харкові народилися трійнята — вперше за три роки

Трійня, діти, Харків
Мама та медики тримають на руках трійнят, Харків, лютий 2024 року. Фото: Харківська ОВА

Дві дівчинки та хлопчик народилися у Харкові 29 грудня 2023 року. Це — перший випадок в області з 2020 року. Трійнята залишалися під наглядом медиків два місяці після народження.

Про це 27 лютого повідомила пресслужба обладміністрації.

Трійня Харків
Немовлята народилися недоношеними і залишалися в лікарні, Харків, лютий 2024 року. Фото: Харківська ОВА

"З'явилися на світ недоношеними, на 31 тижні, і мали вагу від 1300 до 1600 грамів. Протягом перших 10 днів життя немовлята отримували інтенсивну терапію у відділенні реанімації новонароджених. Потім дітей разом із мамою перевели для лікування до відділення постреанімаційного догляду", — цитує пресслужба заступницю начальника обладміністрації Олену Логвинову.

Трійня
Заступниця начальника обладміністрації Олена Логвинова разом із немовлятами, їхньою мамою та лікарями, Харків, лютий 2024 року. Фото: Харківська ОВА

Коли діти набрали вагу, їх виписали додому. Вони продовжать реабілітацію, повідомляє пресслужба обладміністрації.

"Найстаршу з дітей назвали Поліною, другу доньку — Мірою, і сина назвали Микитою. Нам спершу казали, що буде двійня. А коли звикли до цієї думки, то сказали, що буде трійня. На четверте УЗД чоловік сказав не ходити — а то раптом що", — розповіла мама немовлят Анастасія Рись.

Трійня
Мама трійнят Анастасія Рись, Харків, лютий 2024 року. Фото: Харківська ОВА

"Трійня — це дуже рідкісне явище. Породілля спостерігалася в нас впродовж всієї вагітності, був високий перинатальний ризик. Ми її прооперували, виходили немовлят і вони поїхали додому. Ми дуже раді й горді саме цим", — сказано в повідомленні з посиланням на медичного директора з перинатальної допомоги обласної лікарні Олександра Железнякова.

За його даними, протягом 2023 року у закладі народилися 1475 немовлят.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок