Метросадок у Харкові "протестували" 6 та 7 січня, на перші заняття прийшли 411 дітей — Деменко

Метросадок у Харкові "протестували" 6 та 7 січня, на перші заняття прийшли 411 дітей — Деменко

Метросадок у Харкові "протестували" 6 та 7 січня, на перші заняття прийшли 411 дітей — Деменко
. Метрошкола у Харкові. 20 жовтня 2023 року. Фото: Олена Клименко/Суспільне Харків

У Харкові "протестували" метросадок у на трьох станціях метро: 6 та 7 січня на заняття прийшли 411 дошкільнят.

Про це Суспільне Харків розказала директорка міського департаменту освіти Ольга Деменко.

За її даними, заняття відбулися на станціях "Університет", "Перемога" та "Академіка Павлова".

"Вийшло дуже круто. Діти були лише на трьох станціях — на "Університеті", на "Перемозі" і на "Академіка Павлова", через те, що на двох інших метрополітен робить косметичний ремонт. Дошкільнят прийшло 411, це з усіх районів міста. Ми це називаємо пробними днями. Все пройшло досить результативно, і ми розуміємо, що надалі все буде добре", — розказала Ольга Деменко.

Ми розуміємо, що батьки завдяки ефективності метрошколи вже вірять в ефективність проєкту метросадка. Це ті діти, які 1 вересня цього року підуть у 1 клас.

"Ми говорили, що спокійно охопимо 400-500 дітей, маючи на увазі заняття в суботу. А оскільки охочих виявилося більше — 600 — то ми вирішили працювати й в неділю. Ми зробимо для вихователів і всіх, хто працює, окремий графік роботи. Окремим трудовим договором оформимо. Наприклад, у вихователя будуть вихідні у п'ятницю й суботу, а в неділю він працюватиме. Або в суботу ви працюєте, а в неділю і в понеділок у вас вихідні. Тобто це буде за окремим графіком. Усі відгукнулися, претензій немає. Таким чином ми охопимо не менше, ніж 600 дітей. А це 20% усіх дітей, що перебувають у Харкові й планують уперше йти до школи", — розказала Ольга Деменко.

За її словами, заяви від батьків ще приймають. Деменко каже, що, на її думку, максимум можуть навчати 700 дітей у метросадку.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок