Блок Кернеса висунув кандидата в мери Харкова

Блок Кернеса висунув кандидата в мери Харкова

Блок Кернеса висунув кандидата в мери Харкова
.

"Блок Кернеса — Успішний Харків" затвердив кандидата на посаду Харківського міського голови на місцевих виборах 2020 року.

Як повідомляє кореспондент Суспільного, кандидат в мери міста від Блоку Кернеса — нинішній міський голова Геннадій Кернес, який зараз перебуває на лікуванні в Німеччині.

"Ми об'єднались навколо ідеї побудови успішного Харкова, мером якого є Геннадій Кернес", — сказав перший заступник мера Ігор Терехов, який, за даними пресслужби партії, не є членом Блоку Кернеса і посад в організації не займає.

Терехов назвав Кернеса сильним та харизматичним лідером, який став "не просто частиною історії Харкова, він сам вже бренд міста".

Блок Кернеса висунув кандидата в мери Харкова
Фото Софії Цвєткової. Суспільне Харків

Рішення про висування Кернеса делегати конференції Харківської міської організації партії ухвалили одноголосно. У ній брав участь 21 делегат. Головувала Вікторія Китайгородська, директорка Департаменту адміністративного послуг та споживчого ринку Харківської міськради.

"Блок Кернеса — Успішний Харків" також затвердив передвиборчу програму партії та список депутатів до міськради. На конференції програму і прізвища не озвучували. Першу п'ятірку Терехов назвав журналістам після конференції.

Авторка: Софія Цвєткова

На початок