"Прошу залучити Нацгвардію" — онука зниклої на Харківщині пенсіонерки продовжує пошуки

"Прошу залучити Нацгвардію" — онука зниклої на Харківщині пенсіонерки продовжує пошуки

"Прошу залучити Нацгвардію" — онука зниклої на Харківщині пенсіонерки продовжує пошуки
.

80-річну жительку Харкова Євгенію Кітоян продовжують шукати на Харківщині. 22 вересня родичі та волонтери розклеюють оголошення з фотографією зниклої у селищах Варварівка, Тернова та дачних кооперативах.

Бабуся має слабке здоров’я, розповіла Суспільному онука Олеся Гапонова: "На дачу ми її не пускали останні три роки: старенька, здоров'я слабке. Її колихало, вона могла впасти через запаморочення".

Жінка обрала момент, коли родичів вдома не було, і 17 вересня поїхала на дачу без попередження, розповіла онука. До будинку у Терновій Євгенія Кітоян не дійшла. Вийшла з автобуса й пішла в напрямку будинку, але ворота кооперативу були зачинені. Жінці порадили обійти, дорогою вона заблукала.

Останню локацію зафіксували на відстані до трьох кілометрів від будинку, розповіла Олеся Гапонова: "Телефон був виключений, і лише у п’ятницю в лісі вона його увімкнула, можна подивитися, котра година. Тоді я їй зателефонувала, і вона сказала, що загубилася".

Прошу залучити Нацгвардію — онука зниклої на Харківщині пенсіонерки продовжує пошуки
hk.npu.gov.ua

За словами Олесі, бабуся тримала зв’язок із поліцією, вони намагалися її вивести, поки не сів телефон. Потім на місці, де востаннє був сигнал, бабусі не знайшли: "Ми не чули розмови, вони не розказують, що вона їм говорила. Останнє, що вони нам сказали, що вона стомилася і лягає перепочити близько 18:00. Після цього зв'язок перервався".

У неділю 20 вересня поліція сповістила родичів: знайшли черевик і відбиток босої ноги, але собаки не вхопили слід зниклої.

Прошу залучити Нацгвардію — онука зниклої на Харківщині пенсіонерки продовжує пошуки
Волонтери ГР "Щит" із собаками шукали Євгенію Кітоян в районі Тернової 19-20 вересня. facebook.com/groups/pss.in.ua

На території, де загубилася жінка, — щільні ліси, розповіла Олеся. Сил волонтерів, яких у вихідні до 50 людей, а в будні з десяток, не вистачає.

"Тут величезні ліси. Щоб їх прочесати, нам потрібна велика кількість людей. Волонтерів стільки немає. Я прошу слідчих, поки в усній формі, щоб вони звернулися до Нацгвардії. Її ще не залучали. Сьогодні я буду письмово просити про це", — сказала Олеся Гапонова.

Речниця поліції Харківщини Олена Баранник повідомила Суспільному, що пошуки тривають. Інших подробиць не надала.

Що відомо

  • Євгенія Кітоян загубилася в районі села Тернова Харківського району 17 вересня. 80-річна жінка була одягнена в зелену кофту, сірі штани, червону хустку. Інформацію про її місцезнаходження можна повідомити за телефонами (057) 747-12-02 або 102. До пошуків залучені волонтери групи "Мілена" та групи волонтерів-кінологів "Щит".
На початок