Перейменування станції "Харків-Балашовський": розпочато громадське обговорення

Перейменування станції "Харків-Балашовський": розпочато громадське обговорення

Перейменування станції "Харків-Балашовський": розпочато громадське обговорення
. Будівля вокзалу "Харків-Балашовський". Фото: uk.wikipedia.org

Залізничну станцію "Харків-Балашовський" планують перейменувати: міська рада 17 жовтня повідомила про початок громадських обговорень у формі електронних консультацій.

Обговорення щодо зміни назви станції "Харків-Балашовський" на "Харків-Слобідський" триватиме до 20 жовтня, повідомила пресслужба міської ради.

"Укрзалізниця" звернулася до міської ради, щоб впорядкувати назву на виконання вимог Закону України "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні й деколонізацію топонімії", сказано у повідомленні.

Проголосувати можна, заповнивши форму на сайті міської ради. Також подати пропозиції та зауваження щодо перейменування станції можна:

  • надіславши листа: на адресу: пл. Конституції, 7;
  • електронною поштою: [email protected];
  • за телефоном: (057) 760-79-68.

"Відповідальним за проведення громадського обговорення визначено Новака Олександра Миколайовича — першого заступника міського голови", — сказано у повідомленні.

Результати громадського обговорення нової назви для станції "Харків-Балашовський" опублікують на сайті міської ради.

"Харків-Балашовський"— це станція в Слобідському районі, розташована між платформами Верещаківка та 13 км. Обслуговує приміські потяги Люботинського та Золочівського напрямків.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок