Історик з Лозової загинув внаслідок поранень, отриманих під Старомайорським на Донеччині

Історик з Лозової загинув внаслідок поранень, отриманих під Старомайорським на Донеччині

Віталій Харченко
. Віталій Харченко. Лозівська міська територіальна громада

12 серпня у запорізькій лікарні помер Віталій Харченко з Лозової. Військовий отримав поранення 10 серпня в районі Старомайорського на Донеччині, де служив старшим сапером у складі 74-го окремого розвідувального батальйону.

6 вересня йому мало б виповнитися 48 років, повідомили у Лозівській громаді.

З перших днів повномасштабного вторгнення Віталій пішов воювати, сказано у повідомленні.

До цього Віталій Харченко працював викладачем історії та правознавства у Лозівській філії Харківського автомобільно-дорожнього фахового коледжу: "Створював умови для розвитку і самореалізації кожної особистості. Дбав про фізичне здоров’я вихованців, виховував міцний і дружній колектив, загартовував студентів під час походів та подорожей".

Як повідомляє громада, у 2013 році Віталій став співзасновником туристичного клубу при коледжі, займався спортом.

"Протягом багатьох років Віталій Євгенович був гравцем футбольного клубу "Самарський", футбольним арбітром федерації футболу міста Лозова. Був учасником збірної команди з волейболу, футболу, настільного тенісу, шахів".

"Віталій був справжнім Істфаківцкем. У студентські часи разом із товаришем та сусідом по кімнаті Олексієм Борщом були організаторами та активними учасниками загальноуніверситетських заходів, спортивних змагань, громадських подій. Олексій Борщ загинув у боях за Ізюм наприкінці квітня 2022 року", — повідомили у педуніверситету імені Сковороди, випускником якого був захисник.

Прощатимуться з Віталієм Харченком 16 серпня, дату та час повідомлять у громаді.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок