"Жилкомсервіс" у Харкові пояснив, як працюватиме під час процедури банкрутства

"Жилкомсервіс" у Харкові пояснив, як працюватиме під час процедури банкрутства

"Жилкомсервіс" у Харкові пояснив, як працюватиме під час процедури банкрутства
. Суспільне Харків

В "Жилкомсервісі" запевняють, що процедура банкрутства ніяк не вплине на споживачів, підприємство продовжує надавати послуги. Фінансові зобов'язання призупинили перед комерційними структурами, а також іншими комунальними підприємствами.

Про це повідомила пресслужба міської ради з посиланням на слова директора "Жилкомсервісу" Геннадія Мальованого.

Всі надходження від населення спрямовуватимуться на виплату заробітної плати, податків, зборів і розрахунків за електроенергію

"Що стосується банкрутства, то все буде вирішуватися за результатами оцінки активів і пасивів підприємства. Цілком ймовірно, що суд може визначити як один із виходів з ситуації — санацію (фінансове оздоровлення) "Жилкомсервісу" з поступовим відновленням платоспроможності. Звичайно, деякий час нашим кредиторам доведеться почекати, але це необхідно", — сказано у повідомленні пресслужби.

Всі послуги, які передбачені тарифом на утримання будинків та прибудинкових територій, здійснюватимуть в плановому режимі, повідомляє міська рада. За її даними, співробітники вчасно отримуватимуть заробітну плату.

"Процедура банкрутства стосується лише мораторію на розрахунки з кредиторами, перед якими зараз немає змоги погасити борги. На споживачах це ніяк не позначиться", — йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • 7 квітня стало відомо, що Господарський суд Харківської області відкрив провадження щодо банкрутства "Жилкомсервісу" та "Міськелектротранссервісу". Також у суді розглядають справу щодо процедури банкрутства Харківського зоопарку.
  • Міський голова Харкова Ігор Терехов вважає, що початок процедури банкрутства трьох харківських комунальних підприємств — "Харківського зоопарку", "Міськелектротранссервіса" та "Жилкомсервісу" — "нічого не означає для міста".
  • Харківський зоопарк запевняє, що погасив заборгованість перед "Харківобленерго", однак підприємство все одно почало процедуру банкрутства.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок