В інтернаті на Харківщині — ще 15 хворих на коронавірус

В інтернаті на Харківщині — ще 15 хворих на коронавірус

В інтернаті на Харківщині — ще 15 хворих на коронавірус
. wikimapia.org

За добу коронавірус підтвердили ще у 15 людей з Піско-Радьківського психоневрологічного інтернату.

Тепер там 28 хворих на COVID-19, розповів Суспільному голова Борівської райдержадміністрації Андрій Беседін:

"Це підопічні з психіатричного інтернату Піско-Радьківського. Вони закриті на обсервацію в інтернаті. Вони безсимптомні — не було в них ні температури, нічого іншого. Вони проходили як контактні, тому їм всім робили ПЛР-тести. Інтернат закритий на обсервацію — туди ніхто не заходить і звідти ніхто не виходить".

Вік хворих поки не уточнюють. Беседін каже: крім інтернату, нових випадків в районі не зафіксовано.

"Там (в інтернаті) корпуси є різні. Тобто люди по корпусах розміщені. Ті, які підтверджені, вони розміщені в окремому корпусі"

Серед 28 хворих 4 госпіталізували до інфекційного відділення у Куп’янську, йдеться у зверненні головного лікаря Борівської РДА Ярослави Коліхової.

Що відомо

  • Перший випадок коронавірусної хвороби у районі виявили 17 травня у співробітника інтернату. Станом на вечір 27 травня інфікувалися 7 працівників інтернату та 3 підопічних.
  • Село Піски-Радьківські не закривали на карантин. Сільраді рекомендували закрити лише торговельні майданчики та не відкривати з 1 червня місцевий дитячий садок.
  • 28 травня осередок коронавірусної хвороби у Піско-Радьківському психоневрологічному інтернаті локалізували: заклад закрили на п'ять днів на обсервацію.

Автор: Софія Цвєткова

На початок