В інтернаті на Харківщині десятеро людей захворіли на коронавірус

В інтернаті на Харківщині десятеро людей захворіли на коронавірус

В інтернаті на Харківщині десятеро людей захворіли на коронавірус
wikimapia.org

У селі Піски-Радьківські Борівського району Харківщини закрили на вхід та вихід психоневрологічний інтернат через підтверджені випадки коронавірусу в працівників та підопічних закладу.

Цю інформацію журналістам Суспільного підтвердив директор обласного Департаменту соцзахисту Юрій Шпарага:

"Коронавірус виявлено у трьох підопічних і у семи із числа персоналу. Для того, щоб зрозуміти пропорцію, в Піско-Радьківському інтернаті психоневрологічному знаходиться 119 осіб і 85 осіб обслуговуючого персоналу".

Семеро осіб персоналу зараз на самоізоляції, розповів Шпарага. Працівники будуть заступати на зміну по 14 людей на п'ять днів. Після зміни їм робитимуть тестування.

На вході до інтернату облаштують карантинний пункт пропуску, де мірятимуть температуру:

"Доступ до інтернату заборонено на вхід і вихід. На вході до інтернатної установи чергують працівники поліції, починаючи з сьогоднішнього дня", — говорить Шпарага.

За словами Шпараги, підопічних інтернату протестували, проявів коронавірусу в них немає, а інфіковані переносять хворобу безсимптомно:

"На сьогодні закінчено тестування як підопічних, так і працівників інтернату стовідсотково. Очікуємо на наступні результати вже завтра... Підопічні абсолютно безсимптомно переносять COVID. Немає ні температури, ніяких інших... (проявів — ред.)".

За даними Шпараги, наймолодшому підопічному в установі 30 років, найстаршому 98.

Найстаршому з хворих — до 50 років.

У інтернаті мають забезпечити дистанцію між підопічними, заборонити вхід до закладу відвідувачам, а також не відпускати підопічних за територію інтернату.

У селі рекомендують закрити ринок і не відновлювати роботу дитячого садку.

Що відомо

  • Станом на ранок 27 травня у Борівському районі було 8 підтверджених випадків коронавірусу. Станом на 18:00 COVID-19 підтвердили у 11 людей, 10 з них — перебувають у психоневрологічному інтернаті у селі Піски-Радьківські.
  • За інформацією Борівскої райдержадміністрації з 11 інфікованих троє госпіталізовані, 8 перебувають на самоізоляції.
  • Ще 53 особи під підозрою. З них 5 госпіталізовані, 48 — на самоізоляції.
На початок