Мажоритарник з Харківщини Дмитро Шенцев склав повноваження народного депутата

Мажоритарник з Харківщини Дмитро Шенцев склав повноваження народного депутата

Мажоритарник з Харківщини Дмитро Шенцев склав повноваження народного депутата
. УНІАН

Верховна Рада України підтримала постанову про дострокове припинення повноважень народного депутата України Дмитра Шенцева.

Рішення ухвалили 21 вересня, йдеться на сайті парламенту.

"За" проголосували 299 депутатів, один "проти", 40 не голосували.

Шенцев подав заяву про припинення повноважень нардепа 19 вересня. У Facebook Шенцев пояснив своє рішення "складними сімейними обставинами".

"Складні сімейні обставини зараз не дозволяють мені постійно перебувати на робочому місці, у парламенті і займатися законодавчою діяльністю. Тому я вважаю неможливим і далі залишатися держчиновником", — йдеться у дописі Шенцева.

Колишнього "регіонала" Дмитра Шенцева переобрали до Верховної Ради на дострокових виборах у 2019 році від "Опозиційного блоку". Він переміг найближчого суперника з партії "Слуга народу" Олександра Счисльонка в одномандатному окрузі №176 (з центром у Чугуєві) з різницею у 10 тисяч голосів. В парламенті Шенцев був позафракційним. Син Шенцева Микита є депутатом Харківської облради.

Що відомо

  • Харківщину у Верховній Раді представляють 14 мажоритарників. 12 з них — обранці від "Слуги народу", двоє — колишні "регіонали" Дмитро Шенцев та Олександр Фельдман. Фельдман йшов на вибори 2019 року як самовисуванець, у парламенті приєднався до "Опозиційної платформи — За життя". Після вторгнення РФ в Україну Фельдман вийшов з ОПЗЖ, діяльність цієї партії заборонив через суд.
  • Шенцев — перший віцепрезидент Федерації боксу України. На повномасштабне російське вторгнення Шенцев публічно на сторінці у Facebook відреагував у березні, повідомивши про роботу свого волонтерського фонду.
На початок