Займався бальними танцями разом із сестрою: що відомо про загиблого 13-річного хлопця у Харкові

Займався бальними танцями разом із сестрою: що відомо про загиблого 13-річного хлопця у Харкові

Займався бальними танцями разом із сестрою: що відомо про загиблого 13-річного хлопця у Харкові
. 13-річний брат і 15-річна сестра займалися разом бальними танцями. Фото: Ольга Лісняк

13-річний Дмитро, загиблий внаслідок російського обстрілу Салтівки вранці 20 липня, займався бальними танцями. Хлопець ходив на заняття разом зі старшою сестрою Ксенією — за життя 15-річної дівчини нині борються лікарі.

Діти займались танцями щонайменше останні п'ять років, розповіла Суспільному тренерка танцювального клубу "Lisabond" Ольга Лісняк.

"Старанні діти, батьки завжди їх підтримували, завжди брали участь в їхньому житті", — говорить тренерка.

Дмитро почав займатися танцями з восьми років. Брат із сестрою танцювали у парі.

"Вони спочатку окремо танцювали, він танцював із партнеркою — іншою дівчинкою. А тоді батьки вирішили, хоча сестра й старша на два роки... Зазвичай ми ставимо у пари дітей одного віку. Але батьки сказали — так буде зручно. Щоб збігалися тренування, змагання, щоб вони завжди були разом", — розповідає тренерка.

Брат і сестра виконували вальс, танго, латину. Їх відзначало журі міських змагань.

"У своїй віковій категорії на міських змаганнях вони посідали призові місця і перші", — каже Ольга.

Раніше заняття проходили у школі №17, яку у червні розбомбили російські окупанти.

"Я у школі працювала теж, де вони навчалися. Оцінки у нього дуже високі були. Хлопці, їм не завжди тренування подобаються, але він ходив. А сестра завжди на тренування бігла, хотіла", — згадує тренерка.

Про загибель учня Ольга дізналась від батьків інших дітей. За її словами, родина Дмитра живе неподалік зупинки, яку обстріляла російська армія. Після звістки про загибель 13-річного хлопця Ольга написала батькам слова співчуття. На сторінці танцювального клубу в Instagram і серед батьків поширили оголошення з проханням підтримати родину матеріально.

Що відомо

  • Вранці 20 липня російські окупанти обстріляли Харків з "Урагану". Загинули троє людей біля зупинки транспорту, серед них 13-річний хлопець. Його 15-річна сестра перебуває у тяжкому стані.
На початок