Харків'янка розшукала кота, який зник після атаки РФ на шестиповерхівку 11 липня

Харків'янка розшукала кота, який зник після атаки РФ на шестиповерхівку 11 липня

Харків'янка розшукала кота, який зник після атаки РФ на шестиповерхівку 11 липня
. Британець Тіша, який пережив ракетний удар по будинку. Фото надане співрозмовнецею │ Суспільне Харків

Британський кіт Тіша пережив ракетний удар РФ по шестиповерховому будинку у Харкові 11 липня. Тварина перебувала у квартирі, яка частково пошкоджена внаслідок атаки.

Хазяйка тварини Софія розповіла Суспільному, що за Тішею доглядала сусідка: дівчина ще на початку війни виїхала закордон, тож коли вранці дізналася про ракетний обстріл, почала шукати інформацію про кота — сусіди нічого не могли сказати, до вцілілих та частково вцілілих квартир нікого не пускали.

"Я дуже хвилювалась, бо він старенький, британець, Бог знав, чи втримало б його серце... Ми поїхали закордон майже на початку війни, Тішу не взяли, залиши ключі сусідці, щоб доглядала. Потім ранок почався з такої новини, весь день я була неначе на голках. Лише ввечері дізналась, що з ним все добре", — розповідає Софія.

Тішу розшукала сусідка, він ховався, внаслідок атаки РФ по будинку поранень не дістав.

"Зараз він в надійних руках, але ненадовго, бо сусідка збирається їхати з міста. Розпитуємо знайомих, щоб залишити його до кінця війни в безпеці та турботі", — каже харків'янка.

Квартира, в якій жив Тіша, зруйнована частково — внаслідок ракетного удару пошкоджена одна кімната.

"Новину про руйнування будинку сприйняла як усю війну — як сон… Мені не хотілось у це вірити та вірити, що Тіши, можливо, більше немає. Але я знала, що він дуже розумний кіт, та, напевно, десь сховався. Дякую Богу, що квартира більш-менш вціліла. Наше місто відбудують, воно буде ще гарнішим, аніж було. Чому саме цей будинок обрали як мішень, питання... Чому Салтівку та школи вибирають як мішені? Чому помирають діти? Ці питання усі ми ставимо, починаючи з 24 лютого", — говорить Софія.

Що відомо

  • Внаслідок влучання російської ракети вранці 11 липня частково зруйнована житлова шестиповерхівка у центральній частині Харкова. Бійці ДСНС врятували мешканку другого поверху будинку.
На початок