В тимчасово окупований Ізюм волонтери змогли передати ліки

В тимчасово окупований Ізюм волонтери змогли передати ліки

В тимчасово окупований Ізюм волонтери змогли передати ліки
. Фото: city-izyum.pp.ua

Волонтери передали в окупований російською армією Ізюм на Харківщині ліки для онкохворих, інсулінозалежних, а також інші медикаменти.

Ліки передавали для жителів і самого Ізюма, і в села Ізюмської громади, розказав Суспільному начальник відділу Ізюмської міськради Максим Стрельник.

"Всіма організаційними питаннями займаються наші волонтери. Вони отримують заявки від родичів ізюмчан, які мають можливість дзвонити з міста. Формується вантаж і передається в Ізюм в обумовлене місце, а звідти вже люди самостійно забирають свої посилки", — розказав Стрельник.

За даними Ізюмської міської ради, під час передачі гуманітарного вантажу, окупанти здійснили артилерійський обстріл поблизу місця передачі. Ніхто не отримав поранень.

"Не зважаючи на такі ризики, волонтери будуть продовжувати доправляти гуманітарну допомогу для ізюмчан, а міська влада їм в цьому всебічно сприятиме", — сказано у повідомленні.

Що відомо

  • За даними міського голови Ізюма Валерія Марченка, з 15 березня місто повністю заблоковане з усіх сторін російськими окупаційними військами. Гуманітарних коридорів, щоб вивезти ізюмчан, окупанти українській стороні не погоджують. Евакуювати частину людей вдалося у середині березня.

Читайте також

Дві експоліціянтки з Ізюма добровільно вступили до самоназваної "Народної міліції" — прокуратура

На початок