"Океан Ельзи" презентував відео для Венеційської бієнале, що зняли у Харкові

"Океан Ельзи" презентував відео для Венеційської бієнале, що зняли у Харкові

"Океан Ельзи" презентував відео для Венеційської бієнале, що зняли у Харкові
. Океан Ельзи/youtube.com

Гурт "Океан Ельзи" презентував спеціальну версію пісні "Обійми", відео на яку знімали у напівзруйнованій будівлі Палацу праці у Харкові.

Відео з Харкова покажуть на відкритті українського павільйону на Венеційській бієнале-2022 під назвою "Це Україна: захищаючи свободу", повідомляє пресслужба гурту.

Зйомки відбулися 14 квітня під час візиту Святослава Вакарчука у Харків: на подвір'ї напівзруйнованого внаслідок обстрілу окупантами Палацу праці лідер "Океану Ельзи" заграв разом з музикантами "Akustikos art group".

"Цей будинок 1916 року вистояв у дві світові війни та зазнав значних руйнувань під час російського вторгнення в Україну у 2022 році", — сказано у повідомленні.

Під час візиту у Харків Вакарчук відвідав один з найбільш зруйнованих та найбільш небезпечних через загрозу обстрілів район міста — Північну Салтівку. Наступного дня — місто Барвінкове, з якого оголосили евакуацію через загрозу розгортання військових дій на його території.

Що відомо

  • Російські військові завдали удару по центральній частині Харкова 2 березня: внаслідок атаки були пошкоджені будівлі міської ради, Палацу праці, Успенського собору та інші.
  • Святослав Вакарчук за час війни неодноразово приїздив до Харкова: співав для тих. хто укривається в метро, та показував у соцмережах наслідки російських бомбардувань міста.
На початок