"Харків, ти герой!": Святослав Вакарчук відвідав площу Свободи після обстрілів

"Харків, ти герой!": Святослав Вакарчук відвідав площу Свободи після обстрілів

"Харків, ти герой!": Святослав Вакарчук відвідав площу Свободи після обстрілів
facebook.com/serhiy.zhadan

Музикант Святослав Вакарчук 2 березня відвідав Харків. Разом із письменником Сергієм Жаданом вони пройшлися центром міста, яке з 1 березня обстрілюють російські війська.

У центрі Харкова Вакарчук записав кілька відеороликів, які виклав на свою Facebook-сторінку.

"Зараз ми перебуваємо в центрі українського Харкова, на розбомбленій площі Свободи. Вони можуть кидати бомби на наші площі, але вони ніколи не розбомблять наш дух і нашу свободу. Ми обов'язково відстоїмо кожний сантиметр нашої землі і росіяни заплатять за те, що прийшли на наші мирні землі вбивати наших людей", — говорить музикант в одному з відео, яке підписав словами "Харків, ти герой!".

"Сьомий день спротиву. Україна захищається. Україна стримує ворога. Кожен на своєму місці: всі — як один. Ми зупинимо ворога і заставимо його заплатити. Ворог пошкодує про той день, коли зробив такі звірства з нашими містами, як те, що ви бачите позаду мене — на найбільшій площі Свободи у Харкові. Україна переможе! Слава Україні!", — каже співак у другому відео.

Сергій Жадан розмістив допис у Facebook, в якому написав: "Привіт із українського Харкова! Фото зроблене сьогодні, це не відеозаписи російського президента. Місто обороняється".

Читайте оперативні новини у Telegram-каналі Суспільного Харків. Також стежте за оновленням у Facebook та Instagram.

На початок