У Харкові роздають продуктові набори від Кернеса і Ярославського

У Харкові роздають продуктові набори від Кернеса і Ярославського

У Харкові роздають продуктові набори від Кернеса і Ярославського
.

У Харкові сформували продуктові набори для 22 тисяч людей, пенсіонерів та соціально незахищених мешканців Харкова.

Про це повідомила заступниця мера міста Світлана Горбунова-Рубан.

Усього підприємці сформували та передали місцевим посадовцям 100 тисяч продуктових наборів. Списки, хто отримає набори, формують у райадміністраціях та управліннях соцзахисту, розповіла Горбунова-Рубан.

Допомогу роздають у пакетах з прізвищами Геннадія Кернеса і Олександра Ярославського.

"Тут пачка борошна, ми бачимо. Чай ще, олія соняшникова, тушкованка, печиво, пачка цукру та пачка макаронів", – показує вміст набору волонтерка Юлія Максимук. Каже, про ініціативу дізналася з районного Телеграм-каналу.

За її словами, не всі відчиняють волонтерам:

"Вони всі дуже раді, але в наш час і у нашій країні, люди, все ж таки, насторожливі. Бояться відчиняти, нам доводиться пояснювати. Хтось не відчиняє – бувають такі. Ми залишаємо під дверима і йдемо. Люди навіть просять так".

Волонтерів залучив голова адміністрації Шевченківського району, каже координатор помічників Руслан Карповець.

Продуктові набори пенсіонерам у Харкові: допомога чи агітація

19 березня посадовці та підприємці Харкова зібрали "Антикризовий штаб" для залучення позабюджетних коштів на боротьбу з коронавірусом.

Там йшлося про закупівлю медобладнання та формування продуктових наборів для літніх людей і нужденних. На засіданні штабу бізнесмен Олександр Ярославський повідомив про 32 тисячі пенсіонерів і малозабезпечених містян, яким необхідна допомога. Щоб забезпечити цих людей, за підрахунками учасників зустрічі, на місяць потрібно до мільйона гривень.

Продуктові набори пенсіонерам у Харкові: допомога чи агітація
Пакет, у якому передавали продукти, де зазначені імена Геннадія Кернеса та Олександра Ярославського.

Роздача продуктів у такий спосіб є частиною роботи із виборцями, вважає політолог Антон Авксентьєв. Восени в Україні плануються чергові місцеві вибори.

"Це найбільш дисциплінована, з точки зору явки виборців, категорія. Тому це найбільш такий благодатний електорат, це традиційно базовий електорат Кернеса, у нього там підтримка серед пенсіонерів, цей відсоток вищий ніж, наприклад, серед молоді", — коментує Авксентьєв.

Вважати роздачу продуктів агітацією, за словами Авксентьєва, не можна, адже передвиборча кампанія офіційно не стартувала.

Що відомо

Автор: Дар'я Рудаченко

На початок