Російська авіація завдала удару по Салтівському депо у Харкові

Російська авіація завдала удару по Салтівському депо у Харкові

Російська авіація завдала удару по Салтівському депо у Харкові
. Суспільне Харків

Ворог продовжує знищувати об’єкти інфраструктури міста.

Про це у національному ефірі 3 березня розповів Харківський міський голова Ігор Терехов.

"Сьогодні був здійснений дуже жорсткий удар по нашому Салтівському депо, де розташовані трамваї, нові автобуси, які ми нещодавно закупили. На жаль, кілька одиниць техніки знищено, на щастя, немає людських жертв. Зараз обстрілюється Індустріальний район, так званий район ХТЗ, у Новобаварському районі, усюди. Вчора була дуже жорстко відпрацьована артилерією, авіацією, центральна частина міста. Ми маємо колосальні руйнування житлового фонду, адміністративних споруд, об’єктів інфраструктури, але ми тримаємося. Сьогодні усі комунальні служби працюють", — розповів Терехов.

Комунальники відновлюють мережі, волонтери розвозять їжу, ліки, очікують на засоби гігієни, теплі речі, спальні мішки.

"Ми переселяємо людей в школи. Коли повітряна тривога, вони спускаються у підвали, у бомбосховища. Почали роздавати гарячу їжу. Я вдячний волонтерам. Тому що волонтери працюють дуже щільно", — каже міський голова.

Люди продовжують увесь цей час перебувати у сховищі у метрополітені. Їм також доставляють їжу та воду.

"Дуже багато харків’ян сьогодні живуть в метрополітені. Дуже багато людей з дітьми, люди похилого віку сьогодні знаходяться в метрополітені. Ми їх там забезпечуємо водою, їжею, роздаємо хліб", — говорить Терехов.

За словами міського голови, хлібзаводи у Харкові працюють, перебоїв з борошном немає.

"Так, тяжко. Так, нелегко. Але борошно в Харків прибуває", — сказав Ігор терехов.

Що відомо

  • Внаслідок атак 3 березня загинули, за попередніми даними, троє людей. Пожежі у понад 40 багатоквартирних та приватних будинках спалахнули після обстрілу російськими військами.
  • Де отримати гуманітарну допомогу у Харкові: адреси.

Суспільне Харків збирає усю оперативну інформацію про ситуацію у місті та регіоні. Посилання на наш Telegram-канал, яке можна поширити https://t.me/suspilnekharkiv

На початок