У Кернеса визначили запобіжні заходи через коронавірус

У Кернеса визначили запобіжні заходи через коронавірус

У Кернеса визначили запобіжні заходи через коронавірус
. УНІАН

Навчальний процес у школах Харкова з 12 березня не припинятиметься, однак діти можуть залишитися вдома за заявою батьків.

Про це йдеться у офіційному Telegram-каналі Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

"Причина перша — за останні 20 днів ми спостерігаємо зниження рівня захворювань на ГРВІ у школах. Причина друга — куди батькам діти своїх дітей на час тритижневого карантину, зовсім незрозуміло, і для багатьох з них цей час стає важким випробуванням. Але якщо хтось вважає, що для його дитини краще найближчим часом пересидіти вдома — керівництво шкіл не буде проти, необхідно тільки написати відповідну заяву на ім'я керівника навчального закладу. І, до речі, скоро канікули — з 23-го по 29-е березня", — зазначено у повідомленні.

Школярі не пересуватимуться класами, вчителі викладатимуть предмети в одному кабінеті.

"Вранці діти будуть проходити медичний огляд. Самі ж школи будуть додатково дезінфікувати", — йдеться у дописі.

У Кернеса визначили запобіжні заходи через коронавірус

За інформацією мера, відзавтра і протягом найближчих трьох тижнів у місті не працюватимуть театри, кінотеатри, цирк, розважальні центри та ігрові зони в шопінг-моллах. Спортивні заходи переносяться, для решти масових заходів вводиться обмеження на кількість учасників до 60 осіб.

Раніше директор Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю Юрій Сідоренко повідомив, що питання щодо обмежень розглянуть на засіданні комісії надзвичайних ситуацій у Харкові 12 березня.

Що відомо:

  • 11 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення про обмеження проведення масових заходів за участі 200 і більше осіб, також заплановано введення карантину в навчальних закладах по всій Україні на три тижні.
  • На Харківщині скасували пробне ЗНО через загрозу коронавірусу.
  • Харківський університет ім. Каразіна тимчасово переходить на дистанційне навчання
На початок