"Буду мером всіх харків'ян": Терехов оголосив першу промову на посаді мера російською

"Буду мером всіх харків'ян": Терехов оголосив першу промову на посаді мера російською

"Буду мером всіх харків'ян": Терехов оголосив першу промову на посаді мера російською
. Суспільне Харків

Першу промову на посаді Харківського міського голови Ігор Терехов виголосив російською мовою попри мовне законодавство та закон про державну службу.

Терехов сказав, що знає законодавство, але його переповнюють емоції.

"З вашого дозволу, я перейду на російську мову, хоча знаю, що згідно українського законодавства, як посадова особа нашого улюбленого Харкова я маю спілкуватися у цій залі українською", — сказав Терехов і перейшов на російську.

Читайте також: Моніторинг великих міст: найбільше порушень мовного закону — у Харкові

"Але сьогодні, коли мене переповнюють почуття, я буду говорити з вами російською. Найбільше почуття — це почуття вдячності. Вдячності харків'янам, які 31 жовтня прийшли на виборчі дільниці та підтримали мене у прагненні вести Харків до успіху. Я хочу сказати вам: дякую. Також я хочу подякувати тим харків'янам, які віддали голоси за інших кандидатів. Ваша активна громадянська позиція каже: вам не все одно, що буде з Харковом у найближчі чотири роки", — сказав Терехов.

"Я зроблю все, щоб ми пишалися нашим улюбленим містом Харковом. Гарантую: я буду мером всіх харків'ян, незалежно від політичних або особистих уподобань", — додав він.

"Я вдячний всім спостерігачам за виборчим процесом: українським та міжнародним. Харків важливий для найвпливовіших країн світу. І це підтверджує пильна увага до процесів у місті з боку міжнародних організацій і послів "Великої сімки". Розумію, що ця увага не згасне разом з завершенням виборів. А це означає, що у нас немає права на помилку", — сказав Терехов.

Він подякував своїй команді та додав, що "недоторканних немає".

"З тими, хто не буде справлятися з заданим мною темпом змін, нам не по дорозі. З тими, чия якість роботи не буде відповідати моїм вимогам, і найголовніше — очікуванням харків'ян, нам не по дорозі", — заявив Терехов.

"Я знаю, що ви чекаєте від Харкова. Це масштабні інфраструктурні проєкти, створення робочих місць з гідною заробітною платою, відродження виробництва, модернізація транспорту, доступна та якісна медицина, оновлення житлово-комунального господарства, екологічна безпека і культурний розвиток. Знаю, що через чотири роки ви будете оцінювати мою роботу за цими параметрами. І я вас не підведу. За останні десятиріччя завдяки зусиллям Геннадія Адольфовича Кернеса планка перетворень у нашому місті була піднята дуже високо. Моя ціль — підняти її ще вище", — сказав Терехов.

Він також пообіцяв, що Харківська міськрада "буде найвідкритішою, а її діяльність найпрозорішою".

Читайте також

Терехов склав присягу Харківського міського голови

На початок