Терехова зареєстрували Харківським міським головою

Терехова зареєстрували Харківським міським головою

Доповнено
Терехова зареєстрували Харківським міським головою
. Суспільне Харків

Харківська міська територіальна виборча комісія проголосувала за реєстрацію Ігоря Терехова міським головою.

Про це повідомляє громадська організація "Громадянська мережа "Опора", яка транслювала засідання наживо. За словами голови ТВК Олени Матвієнко, комісія отримала від Терехова необхідний пакет документів особисто.

"Заява про реєстрацію міським головою, заява про припинення дії представницького мандату, опис документів, рішення Харківської міської ради про дострокове припинення повноважень секретаря Харківської міської ради 8 скликання, копія трудової книжки та копія паспорту", — перерахувала документи Матвієнко на засіданні.

"Розглянувши зазначену заяву, а також додані до неї документи Харківська міська територіальна виборча комісія [...] встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу", — сказала голова ТВК.

Рішення підтримали одноголосно.

Депутатом Харківської міськради замість Терехова став депутат від "Блоку Кернеса — Успішний Харків" Олексій Топчій, якого визнали обраним як наступного за партійним списком після Терехова.

11 листопада на позачерговій сесії Харківської міськради Ігор Терехов має скласти присягу. Копію постанови ТВК про реєстрацію Терехова міським головою мають негайно надіслати до Центральної виборчої комісії.

Що відомо

На початок