У Харкові призупинили роботу оглядового майданчика Держпрому: в чому причина

У Харкові призупинили роботу оглядового майданчика Держпрому: в чому причина

У Харкові призупинили роботу оглядового майданчика Держпрому: в чому причина
. Суспільне Харків

Оглядовий майданчик на Держпромі з 4 жовтня не приймає відвідувачів. В обласному комунальному підприємстві "Держпром" вирішують, як організувати його роботу.

Про те, що майданчик на даху Держпрому, поки не працює, 5 жовтня повідомив Харківський обласний туристсько-інформаційний центр. Представники центру з 24 серпня проводили на даху безкоштовні екскурсії для всіх охочих за попередньою реєстрацією.

"У зв'язку із незалежними від нас, організаторів заходів щодо відвідування оглядового майданчика та експозиції "Харків. Ракурси історії" у будівлі Держпром, обставин оглядовий майданчик як локація ОК ВЕП "Держпром" наразі не приймає відвідувачів. Тож всі візити на найближчий час ми були вимушені скасувати", — йдеться у повідомленні.

5 жовтня Держпром закрив доступ до оглядового майданчика працівникам туристичного центру, повідомили у пресслужбі Харківської ОДА з посиланням на Департамент культури і туризму.

Обласне підприємство "Держпром" може встановити плату за вхід на оглядовий майданчик. Обговорюється питання ціни квитка, сказав Суспільному директор Держпрому Микола Чехунов. На решту питань він відповідати відмовився.

У Департаменті культури сподіваються, що "проблемні питання будуть вирішені, й мешканці та гості міста зможуть відвідувати вказану локацію": "Наразі відпрацьовується алгоритм подальшої роботи майданчика з ВЕП "Держпром" та ОКЗ "Харківський організаційно-методичний центр туризму".

Що відомо

  • 24 серпня у Харкові відкрили оглядовий майданчик на 12 поверсі у шостому під'їзді Держпрому.
На початок