Автобуси з евакуйованими людьми з Уханя виїхали з аеропорту Харкова

Автобуси з евакуйованими людьми з Уханя виїхали з аеропорту Харкова

Автобуси з евакуйованими людьми з Уханя виїхали з аеропорту Харкова
.

Кортеж у супроводі поліції та швидкої виїхав за межі Міжнародного аеропорту Харків.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного.

Автобуси з евакуйованими з Уханя людьми виїхали з аеропорту Харкова
Фото Світлани Стеценко.

"Кожна людина пройшла через лікарів. І ми підтверджуємо, що все добре. Той випадок, про який ви нам повідомили, начебто у когось була встановлена підвищена температура, він не підтвердився: 36,9. Це було зафіксовано, відповідні медичні документи є на сьогодні. Ви бачили щойно, що колона вже пішла в Полтавську область. Я принагідно хочу висловити слова вдячності усім службам, які були задіяні", — сказав голова Харківської ОДА Олексій Кучер.

Автобуси з евакуйованими людьми з Уханя виїхали з аеропорту Харкова

За словами Кучера, серед евакуйованих є харків'яни. Він також звернувся до жителів Полтавщини.

"Я прошу полтавчан схаменутися, вони повинні розуміти, що в Нових Санжарах є спеціально виділений медичний заклад, в якому будуть утримуватися ці люди. На сьогоднішній день вони тричі вже пройшли перевірку. Симптомів не встановлено для того, щоб ми говорили про коронавірус. Разом з цим, якщо навіть щось з'явиться, то ця територія є закритою...", — сказав Кучер.

Як відомо:

  • 19 лютого літак авіакомпанії SkyUp вилетів з м. Ухань. З технічною зупинкою в Казахстані він попрямував до України. Сьогодні вранці "Боїнг" кілька годин кружляв над Харківщиною, але не зміг приземлитися через густий туман. Літак змінив курс у напрямку Києва. Він приземлився у Борисполі на дозаправку, звідки прибув до Харкова. Евакуйованих планують доправити до медцентру у Нових Санжарах на Полтавщині.
  • На Полтавщині відбувається протест через прибуття українців з Уханя: пригнали БТР, почалися сутички з поліцією. Протестують у Винниках на Львівщині. Через чутки про розміщення евакуйованих з Уханя у Вовчанському районі протестували два десятки людей у Старосалтівській ОТГ.
  • Президент України Володимир Зеленський обурився реакцією на евакуацію із Уханя.
На початок