"Слуга народу" не розглянула питання виключення з фракції голови Харківської облради Товмасяна

"Слуга народу" не розглянула питання виключення з фракції голови Харківської облради Товмасяна

"Слуга народу" не розглянула питання виключення з фракції голови Харківської облради Товмасяна
. oblrada.kharkov.ua

На засіданні фракції "Слуги народу" у Харківській облраді голова Артур Товмасян запевнив колег у непричетності до справи про хабар в облраді. Щоб затвердити порядок денний і розглянути питання про виключення Товмасяна з фракції, не вистачило голосів.

Про це Суспільному 24 липня розповіла депутатка облради з фракції "Слуга народу" Юлія Ковалевська, яка напередодні брала участь у засіданні фракції по відеозв'язку.

"Питання [виключення Товмасяна з фракції] не розглядалося, оскільки ми не проголосували за порядок денний. Не було кворуму, не було голосів", — сказала Ковалевська.

Хто був ініціатором засідання, депутатка не уточнила.

"Артур Едмарович був присутній. Коротко повідомив, що процесуального статусу у нього жодного немає, жодних звинувачень, негативних моментів не пред'явлено. Під час обшуку жодних компроментуючих моментів не було. Він нас про це сповістив", — додала вона.

"Однак, оскільки порядок денний фракція не затвердила, голосів не було, відповідно, як такого засідання і не було", — відповіла депутатка.

Сам Артур Товмасян публічно справу про затримання одного зі своїх заступників досі не прокоментував. На телефонні дзвінки після обшуків в облраді голова не відповів. Не було реакції Товмасяна ані на його сторінках у соцмережах, ані на сайті обласної ради.

Що відомо

  • Детективи НАБУ прийшли до Харківської облради з обшуком ввечері 22 липня. Слідчі дії відбувалися у справі про отримання неправомірної вигоди у сумі 1 млн 50 тис. грн.
  • Затримані — один із заступників Харківської облради та адвокат. На оперативному фото один із затриманих перебував у кабінеті голови облради.
  • За інформацією "Української правди", у справі про хабар фігурує голови облради Артур Товмасян: начебто хабар передавався в його інтересах. В НАБУ повідомили, що роль інших посадовців перевіряється.
  • За версією слідства, понад 1 млн грн хабаря заступнику голови Харківської облради передавали частинами з весни.
  • Національне антикорупційне бюро України просить суд взяти заступника голови Харківської облради та його ймовірного спільника під варту. Запобіжні заходи має обрати Вищий антикорупційний суд.

На початок