У Харківській облраді працюють детективи НАБУ: що відомо

У Харківській облраді працюють детективи НАБУ: що відомо

Доповнено
У Харківській облраді працюють детективи НАБУ: що відомо
. Суспільне Харків

У Харківській облраді працюють детективи Національного антикорупційного бюро України.

Цю інформацію Суспільному підтвердили в обласному управлінні СБУ та прокуратурі.

Речниця управління СБУ Лілія Домашенко на питання, чи дійсно в облраді силовики, відповіла: "Працюють детективи НАБУ, працівників СБУ не залучали".

Речник прокуратури Харківщини Дмитро Чубенко підтвердив факт роботи силовиків і сказав, що йому невідомо, про яку справу йдеться.

Речниця територіального управління НАБУ Майя Каштан пообіцяла Суспільному уточнити інформацію згодом.

Речник обласної ради Павло Пєшков сказав, що не має інформації про слідчі дії. До приміщення облради журналістів Суспільного не пустили. У дворі кореспонденти помітили один службовий автомобіль з номерами, які використовують військові та прикордонники. На третьому поверсі облради, де розміщено кабінет голови облради Артура Товмасяна, а також на п'ятому горить світло.

У Харківській облраді працюють детективи НАБУ: що відомо
Суспільне Харків

Харківське видання NewsRoom, з посиланням на власні джерела, повідомляє про затримання на вимаганні хабаря в особливо великому розмірі. Джерело Depo.Харків у правоохоронних органах повідомило про слідчі дії в кабінетах Артура Товмасяна та його заступника Андрія Малиша.

Особистий телефон Товмасяна — поза зоною досяжності. На дзвінки Суспільного до приймальної не відповіли.

Доповнено 21:40. НАБУ і САП повідомили про викриття заступника голови Харківської облради та адвоката на отриманні хабаря у сумі 1 млн 50 тис. грн.

Що відомо

  • Керівництво новообраної Харківської облради обрали на першій сесії 11 грудня 2020 року. У голови Харківської облради — четверо заступників. Першим заступником голови обрали Альберта Кононенка ("Блок Кернеса — Успішний Харків"), заступниками Андрія Малиша ("Опозиційна платформа — За життя"), Валерія Мураєва ("Блок Кернеса — Успішний Харків") та Тетяну Біловол ("Блок Кернеса — Успішний Харків").
  • У червні 2021 року суд визнав протиправним та скасував рішення першої сесії про обрання першого заступника і трьох заступників голови облради. Облрада оскаржує це рішення.
На початок