Фаєр-шоу на честь "Металісту": Харковом пройшла хода вболівальників

Фаєр-шоу на честь "Металісту": Харковом пройшла хода вболівальників

Фаєр-шоу на честь "Металісту": Харковом пройшла хода вболівальників
. Telegram/ХХ |1654

На майдані Свободи у Харкові влаштували фаєр-шоу та ходу на підтримку відродження футбольного клубу "Металіст".

На майдані Свободи учасники акції запалили фаєри. Люди вишукувалися у формі букв "М" та "Х" (Металіст Харків).

Колоною від майдану Свободи люди вирушили до стадіону "Металіст" пішки та на авто. На прапорах учасників акції — слоган "старого" "Металісту": "Лишь в одну команду мы верим".

Учасники акції дійшли стадіону "Металіст" близько 16:00.

"Лише в одну команду віримо": на головній площі Харкова запалили фаєри
t.me/kharkiv_1654

О 17:00 футбольний клуб "Метал", засновником якого у 2020 році виступив колишній спортдиректор "Металісту" Євген Красніков, проведе матч проти "Кривбасу" (Кривий Ріг). Як повідомили у Харківській міськраді, це буде останній матч "Металу" під цією назвою, після чого клубу мають надати назву "Металіст".

Відродити ФК "Металіст" у кількох заявах у 2021 році пообіцяв колишній президент ФК "Металіст" — бізнесмен Олександр Ярославський.

29 травня на площі Свободи частково заборонили рух транспорту через ходу вболівальників. Також обмежили паркування на проїжджій частині майдану Конституції, на ділянці від Бурсацького узвозу до провулка Спартаківського.

Що відомо

  • У 2012 році Ярославський продав клуб бізнесмену Сергію Курченку, який під час Майдану виїхав за межі України. У 2017-2018 рр. у Курченка конфіскували ФК "Металіст", на нього та пов'язані з ним структури відкрили понад 10 кримінальних проваджень.
  • У березні 2021 року у Харківській облраді ініціювали аудит власності ФК "Металіст" і його передачу Харкову.
  • Депутати Харківської міськради 21 квітня підтримали звернення до обласної державної адміністрації, в якому просять передати майно "Металісту" у комунальну власність Харкова безоплатно.
На початок