Терехов розповів, як працюватиме метро у Харкові під час "червоної" зони

Терехов розповів, як працюватиме метро у Харкові під час "червоної" зони

Доповнено
Терехов розповів, як працюватиме метро у Харкові під час "червоної" зони
.

В метрополітені мають дотримуватися вимоги щодо 50% заповненості пасажирами. У міськраді вважають, що так є і зараз.

Питання роботи метрополітену в умовах "червоної" зони журналістам 10 квітня прокоментував секретар Харківської міськради Ігор Терехов.

"Метро працює у звичайному режимі з дотриманням маскового режиму, соціальної дистанцій і наповненістю приблизно 50%. Але воно у нас приблизно так і є та фактично буде", — сказав Терехов.

На зауваження, що у метрополітені це не регулюється, секретар міськради відповів: "Значить, будемо дотримуватися тепер. Контроль за поліцією, органи поліції повинні контролювати. І ми теж посилюватимемо контроль нашими працівниками, працівниками метро. Так, я розумію, що це не їхні функції, але в умовах, у яких ми сьогодні перебуваємо, будемо усі разом".

"Що стосується інтервалу, особливо у час пік подивимося за своїми можливостями, тому що метрополітен має свої можливості, і ми, звісно, будемо намагатися прагнути того, щоб скорочувати інтервал між поїздами особливо у час пік", — повідомив Терехов.

Він також зазначив, що Харків не піде за прикладом Києва, де метрополітен працює за спецперепустками. "Ні, не буду! Знаєте, кожен нехай вчиться на своїх помилках, ми будемо вчитися на чужих помилках", — відповів Терехов.

Що відомо

  • 9 квітня Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердила обмеження "червоної" зони" на території Харківської області. Найвищий рівень епіднебезпеки почне діяти 11 квітня.
  • За рішенням Регіональної комісії, забороняється перевезення пасажирів в міському транспорті "в кількості, більшій ніж 50% від кількості місць для сидіння, що передбачена характеристикою транспортного засобу".
  • З 11 квітня і до особливого розпорядження обмеження "червоної" зони карантину діятимуть на території Харкова.
  • 1349 випадків COVID-19 зареєстрували за добу на Харківщині, 704 людей одужали. До добової статистики внесли інформацію про смерть 28 людей з COVID — втретє за час карантину.
На початок