Борова у "червоній" зоні: роботу транспорту обмежили, школярі вчитимуться дистанційно

Борова у "червоній" зоні: роботу транспорту обмежили, школярі вчитимуться дистанційно

Борова у "червоній" зоні: роботу транспорту обмежили, школярі вчитимуться дистанційно
. borova.infо

На території Борівської територіальної громади з 1 квітня діють обмеження "червоної" зони епіднебезпеки. Внутрішніх рейсів між населеними пунктами громади не буде.

Відповідне рішення ухвалили 31 березня на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомила Борівська селищна рада.

На території громади не курсуватиме транспорт між населеними пунктами, але автобуси у Харків, Ізюм та Куп'янськ ходитимуть за графіком.

У громаді заборонили роботу закладів громадського харчування, але дозволено працювати на доставку та на винос, непродовольчих ринків, торговельно-розважальних центрів, закладів культури, фітнес-центрів, спортзалів, басейнів, також заборонені масові заходи. Вводиться обмеження на планові госпіталізації.

Учні 1-11 класів продовжать дистанційне навчання, відвідування гуртків заборонене. Дошкільні навчальні заклади продовжують працювати.

Заборонено перебувати у громадських місцях без засобів індивідуального захисту.

Обмеження діятимуть до 14 квітня.

Що відомо

  • В лютому через збільшення кількості випадків COVID-19 у Боровій на дистанційне навчання перевели середні та старші класи Борівської школи №1 та Богуславської ЗОШ. Пізніше на дистанційне навчання перевели учнів середніх та старших класів Піско-Радьківської школи.
  • За даними лабцентру, на Борівщині — найбільший показник захворюваності на ГРВІ серед районів області, де більше тисячі хворих на 100 тисяч населення. У березні в Борівській територіальній громаді зареєстрували 236 нових випадків COVID, в тому числі у 16 дітей.
  • Окрім Борівської громади, рішення про посилення карантину прийняли в Лозівській, Люботинській, Богодухівській, Вовчанській, Шевченківській громадах.
На початок