В Івано-Франківську помер художник Микола Варення

В Івано-Франківську помер художник Микола Варення

В Івано-Франківську помер художник Микола Варення
. Facebook/Івано-Франківська дитяча художня школа

В Івано-Франківську на 79-му році життя помер знаний художник Микола Варення. Про це повідомили на сайті дитячої художньої школи.

"Не в силах оговтатись від непоправної втрати. Сьогодні вночі перестало битися серце нашого дорогого Миколи Васильовича Варенні. Глибоко сумуємо та висловлюємо співчуття родині Миколи Васильовича. Спочивайте з миром Маестро! Світла та вічна пам’ять!", - йдеться в описі.

Нагадаємо, Микола Варення народився 20-го травня 1942-го року в місті Попасна-2 Луганської області. В 1971-му році закінчив Київський державний художній інститут (зараз Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури -ред.), де одержав кваліфікацію з малярства.

Шлях художника Варення розпочав на Івано-Франківському художньому комбінаті. Пізніше викладав у дитячій художній школі; з 1977-го року - член НСХУ, а згодом й голова обласної організації Національної спілки художників України (1981-1990 роки).

З 1973-го року Микола Варення є учасником обласних, всеукраїнських, групових, міжнародних та персональних мистецьких виставок. Твори знаходяться в Івано-Франківському художньому музеї, у приватних колекціях України та за кордоном.

З роботами можна ознайомитися тут.

Читайте також

Авторка: Вікторія Козар

На початок