Мер Франківська закликав протестувати щодо заборони стоячих місць у громадському транспорті

Мер Франківська закликав протестувати щодо заборони стоячих місць у громадському транспорті

Мер Франківська закликав протестувати щодо заборони стоячих місць у громадському транспорті
. Суспільне Карпати

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків закликав профспілку КП "Електроавтотранс" та жителів громади організувати протести щодо заборони стоячих місць у громадському транспорті. Про це він повідомив на щотижневій оперативній нараді.

Також мер прокоментував підняття тарифів у комунальному транспорті на проїзд, про яке Суспільному Карпати розповів заступник директора підприємства Андрій Тютюник.

"У мене є таке питання: які тарифи ви хочете піднімати? У вас є профспілка в "Електроавтотрансі? Де тут якась акція протесту, організована профспілкою, щоби стоячі місця дозволити людям? Що це у вас баба Галя сказала, що ми будемо піднімати тарифи. У вас є заступник міського голови. Він є для того, щоб озвучувати якісь речі", - зазначив Марцінків.

Міський голова Івано-Франківська зауважив, що акції протесту повинні відбуватися в межах чинного законодавства: "Подумайте. Профспілка є. Зарплату платять, і він (водій комунального транспорту -ред.) не бере стоячі місця, бо постанова. Ну то шось робіть! Звернення робіть, протест робіть! Хай відчують! Поки ми себе не захистимо, ніхто нас не захистить. Цю країну треба повернути людям. Вам же ж добре живеться? Зарплата вчасно платиться. Я кожному можу знайти, де ту силу прикласти. То і хай за стоячі місця бореться. Вже настав час".

Нагадаємо, 25-го січня мер Франківська Руслан Марцінків та народна депутатка Оксана Савчук ініціювали звернення до міністра інфраструктури Владислава Криклія та міністра охорони здоров’я Максима Степанова, в якому йдеться про те, щоб внести зміни у постанову № 1236, тобто, дозволити перевозити у комунальному транспорті 50 % пасажирів на стоячих місцях.

На початок