На Прикарпатті презентували нові епізоди серіалу про підприємців-ветеранів АТО

На Прикарпатті презентували нові епізоди серіалу про підприємців-ветеранів АТО

На Прикарпатті презентували нові епізоди серіалу про підприємців-ветеранів АТО
.

Допрем'єрний показ документального серіалу "Крутий Заміс" від студії DocNoteFilms відбувся у Надвірній, що на Прикарпатті. У серіалі йдеться про ветеранів АТО, які, повернувшись з фронту, започаткували власний бізнес.

Кожна серія - це щира розмова в гостях у головного героя, ветерана-підприємця. Ведучий і троє побратимів обговорюють будь-які теми – від складнощів ведення бізнесу до кумедних історій з фронту. Знімальна команда ніяк не цензурує бесіду.

Надвірна стала одним із семи міст промотуру, який організували творці фільму. Покази вже відбулися в Сумах, Одесі та Вінниці. На черзі – Львів, Луцьк та Рівне.

На Прикарпатті презентували нові епізоди серіалу про підприємців-ветеранів АТО
На Прикарпатті презентували нові епізоди серіалу про підприємців-ветеранів АТО.

У Надвірній глядачі побачили серію, присвячену одеситу Олександру Доброжанському та його органічній фермі "Ліхтенфельд", а також епізод про Романа Янка з Коломиї та його столярну майстерню. На показ завітали усі ветерани-герої коломийської серії: Роман Янко, Андрій Лисканюк – засновник крамниці авторських виробів з деревини, а також Андрій Спіров – громадський діяч ветеранського осередку. Також на презентацію приїхав один з героїв одеської серії – чернівчанин Микола Яковлев.

Читайте також: Виготовляє палети з відходів деревини. Ветеран Роман Янко.

"Чергова зупинка нашого промотуру виявилася, напевно, найбільш емоційною. Ми цього очікували, адже герої серії з Коломиї – Роман Янко та надвірнянин Андрій Лисканюк, який допоміг влаштувати цей показ, дуже припали нам до душі. І ми були певні, що тут зустрінуть на найвищому рівні. Але головне – це увага, яку вдалося привернути подією. Ми були на радіо, виступали на телебаченні, і зацікавлення "Крутим Замісом" нас переконало у великій важливості проєкту для цього регіону", - сказав продюсер фільму Сергій Малярчук.

Читайте також: Прикарпатський ветеран АТО відновлює традицію рукодільного посуду

Прем’єра другого сезону серіалу запланована на січень 2021-го року на регіональних каналах Суспільного, а також на YouTube-каналі студії DocNoteFilms.

До слова, перший сезон "Крутого Замісу" вийшов навесні 2020-го року. Він складався з восьми серій про київських ветеранів. А в другому сезоні серіал розповість про життя десятьох підприємців, які пройшли АТО, з усієї України.

Серіал створюється за підтримки Українського Культурного Фонду.

На початок